Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért nem tetszik neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért nem tetszik neki, hogy mással vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon sokáig tetszett nekem egy férfi, évekig vártam, hogy komolyabban kezdeményezzen, nem tette. Most összejöttem egy közös ismerősünkkel, mert meguntam, hogy hiába várok rá. Erre duzzog, meg van sértődve és egyikünkkel se beszél.

Meddig kellett volna várnom rá? El nem tudom képzelni, mi játszódik le egy ilyen ember fejében, segítsetek megérteni, légyszi.


2023. júl. 4. 12:13
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
0%
Ha lenne valóban tartásod, akkor nem foglalkoznál már vele.
2023. júl. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

"azt nem mondtam, hogy neki van szexkapcsolata régóta. Itt neki kellett volna lépni, nem nekem, bőven megtettem a magamét,"

na akkor valóban igazad van, az egy lúzer csávó vagy nem akart komolyabbat veled.

2023. júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
21# látszik, hogy sosem voltál igazán szerelmes. A tartásról pedig biztos, hogy adhatnék neked pár leckét.;)
2023. júl. 4. 13:43
 24/37 anonim ***** válasza:
először azthittem valami tapasztalatlan, félénk férfiről van szó, de nem.
2023. júl. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
24# ő az a szomszéd srác típus, aki mindenféle sallang (páva haj, kondi) nélkül néz ki jól, tehát nem az a tipikus mai menő csávó, mert anélkül is vonzó. Tudok több nőről is, akik nagyon oda voltak érte, de mindet lepattintotta.
2023. júl. 4. 13:46
 26/37 anonim ***** válasza:
0%
A tartás nemcsak addig terjed ki, hogy várod a másik közeledését. Arra is kiterjed, hogy túllépsz rajta agyalás nélkül. Az új kapcsolatod tudja, hogy még mindig ennyire oda vagy érte, hogy ennyire felkavar még az, hogy nem kaptad meg végülis?
2023. júl. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

ha sok nőt lapintotta, és ha tetszettel volna neki, nem várakoztatott volna ennyit.

Szerintem nem is akart komolyat tőled.

2023. júl. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
27# szerintem sem. Ezért a kérdés. Mert nem értem a viselkedését, hogy akkor mégis miért zavarja ennyire, hogy mással vagyok? Mert az egyértelműen kiderült, hogy nagyon zavarja.
2023. júl. 4. 13:54
 29/37 anonim ***** válasza:
0%
És ehhez kellett a gyakori? Magadtól nem volt ennyi eszed?
2023. júl. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
29# te figyi, álljál már le. Baromi idegesítő vagy. Igen, ehhez kellett a gyakori. Tudtommal mindenki azt kérdez, amit akar. Ha nem tetszik, lehet lapozni, úgyhogy el is húzhatsz innen akár, mert nem vagyok rád kíváncsi!
2023. júl. 4. 14:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!