Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Képes a szex érzelmeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes a szex érzelmeket kiváltani?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha lefekszel valakivel érzelmek nélkül, úgy hogy nem ismeritek egymást jól, tehát pl.: nem egy barátságról van szó (bár ott is vannak érzelmek, de nem romantikus), akkor lehetséges, hogy a szex érzelmeket váltson ki? Mondjuk amiatt ahogy a másik a testiség során (előjátékot, "pollowtalkot" stb. is beleértve) vagy bármi miatt?

2023. júl. 1. 22:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Tehat szex se kell veled . Csak 1 menetre akart. Es az, ami törtent nem vlt olyan jó a számára, hogy meggondolja magát . Nem kell ezt elkomplikalni

Nem jöttél be neki

2023. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Utána amikor én mondtam, hogy folytatnám akkor azt mondta ha aznap csináljuk akkor igen, amúgy nem folytatjuk. Én erre azt válaszoltam, hogy ebbe semmi logika nincs és hogy így nem.


De utána még csókolóztunk és az is szenvedélyes volt, sőt talán a legszenvedélyesebb és az érintése meg az egész nem arról árulkodott, hogy ne jöttem volna be neki. Meg az, hogy még a szex utáni találkáknál is bámult, hozzámért stb.

2023. júl. 3. 23:05
 23/24 A kérdező kommentje:
Persze hogy van vagy lesz, hisz köztünk amúgy nem volt semmi. Ő bonyolult problémás vagy a fene tudja én meg hülye vagyok amiért ennek ellenére elkezdtem valamit érezni. Vonzalmat és aztán szánalmat valakiért aki nem éri meg...de hát ez nem a logikáról szól.
2023. júl. 3. 23:07
 24/24 anonim ***** válasza:
Lehet esetleg, hogy többet akar es öt zavarja h te csak szexet ?
2023. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!