Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Képes a szex érzelmeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes a szex érzelmeket kiváltani?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha lefekszel valakivel érzelmek nélkül, úgy hogy nem ismeritek egymást jól, tehát pl.: nem egy barátságról van szó (bár ott is vannak érzelmek, de nem romantikus), akkor lehetséges, hogy a szex érzelmeket váltson ki? Mondjuk amiatt ahogy a másik a testiség során (előjátékot, "pollowtalkot" stb. is beleértve) vagy bármi miatt?

2023. júl. 1. 22:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

A jó szexen régen birodalmak buktak vagy születtek es ma sincs maskepp

A legkemémyebb drog, lehet valaki barmilyen iskolazott, vagy józan, vagy óvatos.

Egy idô után az agy megmagyarazza hogy miert is jó es kell az adott ember. Minden negativ tulajdonsagat eltörpíti, jelentéktelennek tunteti fel, elviselhetônek. Es mindez logikusnak fog kinezni.

Sajnos a mai ismerkedesnek pont ez az atka, hogy gyorsan ”illik” ágyba bújni es hamarabb derul ki milyen a pasi nemi szerve, mint más lenyeges dolgok róla

Mire kiderul, már kesö.

2023. júl. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Szerintem egy értelmes ember felfogja, hogy hiába jó a szex, ha minden más szr. Csak olyan ismerőseim maradtak benne az olyan kapcsolatokban, ahol csak a szex volt jó, ahol fejben nem volt minden rendben az adott novel.

Nekem is volt egy exem, akivel nagyon jó volt a szex, de a kapcsolat nem, épp ezért le is zártam.

2023. júl. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
50%

A jó szex átbútorozza az agyat.

Persze, ha nem valaki olyanról van szó, akinek több szeretöje van, unalomból es egyikkel se igazi jó miert még nem tapasztalta meg az igazi élményt

Hogy a fenébe ne okozna fuggôseget!

Az agynak azon a részén van a szexközpont, ahol a drogfuggöseg es megerosítés központja is van

2023. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Úgy mész majd mint a heroin adagert kerul amibe kerul, penzbe, buszkesegbe, méltóságba es életedbe
2023. júl. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
50%
Veszélyes játék ám!
2023. júl. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
50%

Ja, a masik meg hogy az érzések es a logika ket kulön vilag

Nem tudod befolyasolni érvekkel es logikaval, hogy valaki ne kelljen már, ne szeresd vagy ne kívánd!

Sajnos a szív es az ész, ahogy mondják, lehet valaki doktor docens professzor es a maganelete egy csõd.

Ésszel nem tudod az erzeseket meg valtoztatni. Hiaba fogod fel ésszel hogy valaki mérgezõ, attól még testileg vonzódhatsz hozzá.

Persze szakítani lehet de nagy akaraterõ kell

2023. júl. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Erre baromi könnyű rá fogni, hogy az ember szereti a másikat és benne marad egy rossz kapcsolatban, közben meg ez semmi másról nem szól, mint hogy az ember határokat állít fel és ha a partner átlépi, akkor saját maga miatt szakít vele. Aki erre képtelen az kapcsolatfuggo, érzelmileg labilis és úgy alapjában véve nem egy erett felnőtt ember.
2023. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Kicsit elment más irányba a dolog:D

Van valaki akivel történtek dolgok köztünk már korábban (a szexet megelőzően), de kb. 3 hete le is feküdtünk. Én nem akartam érzelmeket, nem is nagyon voltak, mert nem is ismerjük egymást nagyon. Nem randiztunk, közös társaságból ismerem és mindig csak úgy megtörtént. Persze akartam, az én döntésem (is) volt, de sose terveztük.


Konkrétan még a szex után is úgy voltam vele, hogy oké, jó volt ennyi.

Csak sajnos a másik (ő a férfi) elkezdett beszélni arról, hogy jobb ha nem folytatjuk, mert ő nehéz eset, utalt arra, hogy vele "bajos", de SEMMI konkrétumot nem mondott. Én nem akartam, hogy érzelmekről beszéljünk vagy magánéleti dolgokról vagy bármi komolyról. Nem akartam tőle semmit, a szexen kívül.


Csak sajnos ezek után elkezdett kattogni az agyam, hogy most ez pontosan mire is vonatkozhat. Ha nem akar beszélni róla (amit nem kell) akkor minek hozta szóba. Miért mond bármit is? Inkább ne mondott volna semmit.


Mert bennem (én hülye) elkezdett valami átalakulni. Nem csak a szex volt önmagában jó, hanem az egész folyamat. Ahogy flörtölt velem, ahogy hozzámért, ahogy rám nézett. Ahogy megragadott, ahogy megcsókolt, szex közben is figyelmes volt, kifejezte mindig (előtte is, utána is), hogy mennyire tetszem neki, számomra ő pedig elképesztően vonzó. Aztán meg elkezdte ezeket mondani és látszott rajta, hogy nem kamuzik és valami nagyon nincs rendben vele vagy az életével és elkezdtem megsajnálni és elkezdett érdekelni. Főleg, hogy azután is láttam, hogy néz, bámul, tudtam hogy érdeklődött felőlem, hogy sokszor "véleten" hozzámért, de nem közeledett konkrétan, nem keresett meg. Én meg nem értettem, hogy mi az a viselkedés. De sajnos elkezdett érdekelni a hogyléte.


Az utoldó találkozásunkkor láttam, hogy felidegesítettem azzal, hogy próbáltam valami választ vagy magyarázatot kisajtolni, hogy miért viselkedik így. Nem adott. Azt mondta, hogy nem akarja folytatni (én érzelmek nélkül gondoltam, de azt se), de nem mondta miért, csak saját magára tett negatív megjegyzéseket és, hogy ez semmi se volt. Aztán megcsókoltam és visszacsókolt és tudom, hogy ez volt az utolsó, mert "mindent beleadott", eszméletlen volt. Aztán elköszöntünk.


Röhejesnek tartom magam, mert tudom, hogy nem érdemlem meg, hogy így viselkedjen velem és ha valóban ilyen bajos, akkor nem kéne foglalkoznom vele. De azután, hogy lefeküdtünk idővel (nem rögtön) valami megváltozott bennem.

2023. júl. 3. 20:17
 19/24 A kérdező kommentje:
És valóban, ő olyan, mint egy drog. Az ember tudja az eszével, hogy rossz, hogy nem szabadna, de túl jó volt és ennek ellenére csinálni akarja. Veszélyes és tudom, hogy minél jobban belemennék én sérülnék (ő valszeg eleve az), de ilyen kémiát sose éreztem senki iránt, senki se volt ilyen.
2023. júl. 3. 20:27
 20/24 anonim ***** válasza:

Jó volt a szex? Volt orgazmusod?

Ha ezt mondta, az nem jó jel, azt jelenti, hogy nem tettél ra akkora hatast, hogy kulönösebben erdekelt legyen . Amilyen te vagy olyan meg van neki

2023. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!