Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Képes a szex érzelmeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes a szex érzelmeket kiváltani?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha lefekszel valakivel érzelmek nélkül, úgy hogy nem ismeritek egymást jól, tehát pl.: nem egy barátságról van szó (bár ott is vannak érzelmek, de nem romantikus), akkor lehetséges, hogy a szex érzelmeket váltson ki? Mondjuk amiatt ahogy a másik a testiség során (előjátékot, "pollowtalkot" stb. is beleértve) vagy bármi miatt?

2023. júl. 1. 22:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
Persze, de ez csak ideiglenes és a szex során fellépő hormonok okozzak.
2023. júl. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%
Simàn, abszolút...
2023. júl. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
7%

"Persze, de ez csak ideiglenes és a szex során fellépő hormonok okozzak."

...akárcsak sok más érzelmet. És ha rendszeresek, akkor azon kapod magad, hogy beleszerettél a másikba.

2023. júl. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem véletlen erősíti annyira a másikhoz való kötődést a jó szex.
2023. júl. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%

Nálam ilyen nem törtènt soha. A szex mindig csak megerősíti a meglévő érzelmeimet vagy annak hiányát. Ha szerelmes vagyok, akkor már szex előtt is az vagyok, szextől soha. Ráadásul ha vonzódás nélkül megyek bele szexbe, akkor még jobban undorodni kezdek. De lehet, hogy valahol igaz, hogy a szexuális vonzalomtól leszek szerelmes, mert nem tudom a kettőt szétválasztani, soha nem volt közömbös számomra az, akit kívántam. Emiatt nem értem, amikor egy férfi szexuálisan megőrül értem, de nem szerelmes.

Viszont férfi szeretett már belém szex miatt. Legalàbbis azt mondta.

2023. júl. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
46%
Ha jol megdugnak egy not aki nyavog vegig meg visit az tuti szerelmes lesz a fetfiba..
2023. júl. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Igen.

Az is igaz, hogy fel is tud erősíteni érzéseket. Negatívakat, pozitívakat egyaránt . Ha a szex rossz, a pasinak nem all fel normi , hogy nem a pozitívakat

2023. júl. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Jó szexre gondoltam.
2023. júl. 3. 19:00
 9/24 anonim ***** válasza:

A jó szex igen.

Teljesen el tudja venni valaki józan eszét. Ha a szex rendszeres akkor átír es felülír mindent

2023. júl. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Feltéve, ha valóban veled a legjobb a szex es nem csak úgy hiszed.

Hazassagok mentek így tönkre mert ha valaki megtapasztalja a jó szexet valakivel kepes mindent hátrahagyni.

Csak idö kerdese

Utána már a ferje vagy felesege erintese terhessé válik es más szemekkel kezdi nézni.

2023. júl. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!