Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A család mellett döntenél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A család mellett döntenél vagy egy szerelem mellett?

Figyelt kérdés

Gyerekem van, a feleségemet nagyon szeretem. Régóta együtt vagyunk. Szerelem már nincs.

Több éve szerelmes vagyok valakibe, akivel már minden megtörtént.


Nagyon rossz embernek érzem magam, úgyhogy ha kérhetem, ne erre a felére reagáljatok.

Nem akarom elveszíteni a gyerekemet, de a másikat meg szeretem. Iszonyat érzés és teher ez, ítélkezést nem szeretnék, tudom hogy egy patkány vagyok. A másik lány tudja mi a helyzet, ő is szeret engem.


2023. júl. 1. 15:28
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
79%
Azt kéne megérteni, hogy minden szerelem elkopik az unalmas szürke hétköznapokban ha nem TESZTEK érte. Még a legerősebb kapcsolatban sem lesz ugyanolyan érzés mint egy új, friss, izgalmas, tiltott "kapcsolatban", ahol néhány óra jut nektek hetente. Nagyon veszélyes a kettőt összehasonlítani. Nem azt mondom, hogy minden házasság/kapcsolat menthető, nyilván vannak rosszul választott első, és jobban választott második házasságok/kapcsolatok, de gondold át alaposan. A feleségedet már CSAK szereted - az se egy nap alatt történt, hogy vele szemben elmúltak az érzések. Ahogy a mostani nagy szerelem is jó eséllyel át fog alakulni CSAK szeretetté.
2023. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
90%
21-es vagyok: 10-es nagyon jól megfogalmazta!
2023. júl. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Egy esetet ismerek, ahol a pasi a szeretőt választotta. Ott a szeretőből előléptetett új barátnő idővel teljesen kivolt azon, hogy a pasinak ott a gyereke az előző kapcsolatból (aki rühellte) és minden programjukkal hozzá kell igazodnia / osztoznia vele a pasi szabadidején és figyelmén. Elég hamar elmérgesedett a dolog és még a pasi volt nagy csodálkozásokban, hogy hát a mindennapi élet az új csajjal sem akkora idill, mint a félrekúrós trailer alapján gondolta.

#nahát

2023. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Hiába próbálok nem ítélkezni, amilyen gyáva vagy, megérdemelnéd, hogy úgy járj, mint az ex sógorom:

A csávó lebukott otthon a viszonyával, a húgom ívben vágta ki. Egy hétig könyörgött üzenetekben (mert a telefont nem vette fel a tesóm), majd feladta és átcaplatott a szeretőhöz azzal a szöveggel, hogy őt választotta es otthagyta érte a családját. Az okos nő kitette FB-ra a friss 'kapcsolatot', erre a tesóm elküldte neki a screenshotokat, amiben emberünk könyörög és esküdözik, hogy a másik nő semmit nem jelent neki.

Nos, az egyetlen nő, aki befogadta ezek után, az anyja volt, azóta is boldogan élnek :D

2023. júl. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Na igen, szeretőbe a legkönnyebb "szerelmesnek" lenni - hozzá menekülsz a mindennapi gondok elől, csak a szexi részeket látod belőle, eleve jobban kell az, amit nem lehet. A mindennapok mellette is egészen mást mutatnának pár év után, de ezt felnőtt fejjel tudhatnád.

Jó hülyének kell lenni ahhoz, hogy erre feltedd mindenki életét, cserébe jó gyávának ahhoz, hogy folytasd a nyomorult sunnyogásodat. De minthogy ilyen jellemtelen ember vagy, azt valsz úgyis hiába írnám, hogy zárd le a viszonyt és beszéld meg a feleségeddel.

2023. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező, látom itt sokan válaszoltál neked otthonról a fotelból… én válaszolok úgy, mint aki volt már mindkét oldalon…

Azok a szeretői viszonyok lehetnek tartósak, ahol van egy személyes összeillés, egy hullámhossz, közös értékrend! A vágy, a lángolás kevés. Olyan-e a másik hölgy személyisége, hogy tudsz-e rá alapozni? Elfogadja és szereti-e a gyermekedet? Azonos céljaitok vannak-e?

Bár a szeretői viszonyok kevés százaléka lesz felvállalt, vannak azért sikeres találkozások! Van, amikor két ember később találja csak meg egymást.

És az sem az ördögtől van, ha egy nem kielégítő házasság mellett van az embernek egy jól keretezett viszonya. Mindenki maga tudja mi fér bele neki az értékrendjébe, lelkiismeretébe. Van több út is!

2023. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyerekes vagy...

Szerinted őt nem unnád meg?

Addig szeretnéd,ameddig össze nem jöttök.

Ott is jönnének a szürke hétköznapok,aztán belőle is szépen kiszeretnél.

Ellenben a családodat örökre elveszítenéd.

A gyerekednek meg egy életre elintédznéd a sorsát.

Ne legyen ő is egy újabb ártatlan kisgyerek,akinek lelépett az apja!!

2023. júl. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Egy rossz házasságból sosem szabad egy harmadik fél miatt kilépni!

Mindig csak magad miatt tedd meg! De csak úgy, ha egyedül is képes vagy élni, és a jelenlegi szeretőd egy pluszt adna hozzá a mindennapjaidhoz.

Így ha véletlenül nem jönne be a komoly párkapcsolat a szeretőddel, akkor is lenne egy jól felépített életed egyedül.

De ugye az emberek jelentős százaléka kapcsolatfüggő vagy társfüggő, ezért a saját életüket is mindig egy másik személytől teszik függővé (házastárs, szerető).

Ha úgy érzed hogy a házasságodat már nem lehet (nem akarod) megmenteni (jogod van elválni), akkor válj el, de csakis önmagad miatt. És ha egyébként bejönne a rendes kapcsolat a szeretőddel akkor örülj neki, ha meg nem, akkor erre is legyél felkészülve, tudj egyedül is élni, ne egyik nőtől csapódj a másikig.

Persze a gyerekkel való törődés az alap, mindenféle nőtől függetlenül.

Úgy biztos hogy nem fog sikerülni semmi, ha te önmagadat mindig valamelyik nőtől teszed függővé. Előbb a saját életedről dönts, mintha egyedüli életre készülnél, így tervezd el a jövőt, és ehhez tudna (ha akar) csatlakozni a jelenlegi szeretőd vagy bárki más, ha már a házasságodat nem akarod megmenteni.

2023. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Akkor vàlj el .
2023. júl. 5. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!