Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A család mellett döntenél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A család mellett döntenél vagy egy szerelem mellett?

Figyelt kérdés

Gyerekem van, a feleségemet nagyon szeretem. Régóta együtt vagyunk. Szerelem már nincs.

Több éve szerelmes vagyok valakibe, akivel már minden megtörtént.


Nagyon rossz embernek érzem magam, úgyhogy ha kérhetem, ne erre a felére reagáljatok.

Nem akarom elveszíteni a gyerekemet, de a másikat meg szeretem. Iszonyat érzés és teher ez, ítélkezést nem szeretnék, tudom hogy egy patkány vagyok. A másik lány tudja mi a helyzet, ő is szeret engem.


2023. júl. 1. 15:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
67%
Ha a nagy őt se szeretted akkor a masikat se. Barom
2023. júl. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Több éve...

Választani kéne már.

2023. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
55%

Megkérdezhetem hogy mennyi idős az a gyerek?

Mert van olyan ismerősöm aki évek óta csalja a feleségét, és ő is mindig arra hivatkozik, hogy "nem akarja elveszíteni a gyerekeit", csak időközben azok a gyerekek már felnőttek lettek! Elvileg egyben tartja a családot, de hallgatólagosan meg az egész család tudja hogy fű alatt csalja a feleségét.

2023. júl. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Kicsi 😥
2023. júl. 1. 15:46
 5/29 anonim ***** válasza:
86%
Egy év után a szerelmet választottam. Nem tartott sokáig, két évvel később szakított velem, nagyon csúnya volt a vége. Aztán se szerelem, se család. Azóta is bánom azt a döntést.
2023. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%

A szeretőmet vàlasztottam. Még 2 évig volt suerelem aztán válás megint.

A gyereket 2 hetente látom. A szívem szakad meg amikor láthatásból viszem haza.

2023. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
97%
Mi lenne, ha csak elmondanád a feleségednek, hogy ÉVEK ÓTA csalod és megkönnyítené a döntésedet...?
2023. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
11%
Férfiként fel mertél tenni itt egy kérdést? Jól ebből már nem jöhetsz ki.
2023. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Férjem apja a szeretőjét választotta. Kb 5 évig húzták, ahogy ő mondja, addig működött igazán, amíg a mindennapi élet be nem darálta azt a szenvedélyt is.
2023. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
96%

Az van, hogy semmi nem garantálja, hogy a szeretőddel egy rendes kapcsolat is működne. Az ilyen viszonyoknak épp az adja a varázsát, hogy a mindennapi taposómalom nélküli szép részeket éled meg vele.

Viszont ha úgyis szenvedsz a szégyentől, ahogy írod, jobban járnál, ha bevallanád szerintem. Onnantól együtt kitalálhatjátok, mi legyen.

2023. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!