Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szex után a pasi elkezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szex után a pasi elkezd telefonozni az azért van mert nem volt jó neki?

Figyelt kérdés
2023. jún. 29. 15:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%
Most olvastam a kommenteket - igen, látod, az érdektelenség jele. Amelyik pasi elkezdi nyomkodni melletted a telefont, amellől dobbants. Én már elég tapasztalt vagyok, sokat randiztam, volt több kapcsolatom, hidd el nekem, aki tisztel és szeret, az sose csinál ilyet se randin, se szex után.
2023. jún. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Hát már több mint egy hónapja.
2023. jún. 29. 15:46
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Több mint egy hónapja? Fuh már rég mást dug, eszébe se jutsz.
2023. jún. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Akkor jobb ha nem is írok neki ugye?
2023. jún. 29. 15:57
 15/23 anonim ***** válasza:
89%
Nehogy írj, tiltás!
2023. jún. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
72%

Én férfi vagyok. 48 éves. Ha a jelenlétemben valaki nyomkodja a telefonját, az úgy elzavarom mint a pitsha. Valahogy nem kedvelem az effajta véglény ostoba viselkedést.


Ha nő lennék és a pasika(ez csak az, ez nem férfi) a telefonját nyomkodná, felállnék és otthagynám. Aztán hánynék egyet.

2023. jún. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen, mivel nem csak azért feküdtem ke a sráccal, hogy már ne legyek szűz, hanem azért mert tényleg kedveltem és vonzódtam hozzá.

Nyilván kicsit hülye voltam, de egyáltalán nem bántam meg. Az esik kib*szottul rosszul, hogy el hitette velem hogy tobbet szeretne.

2023. jún. 29. 16:04
 18/23 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, ne foglalkozz ilyen nyomorult okoskodó válaszolóval🤣Sajnálom, hogy meg kellett tapasztalnod, milyen gerinctelenek tudnak lenni a férfiak. Idővel megtanulod kiszűrni a sleppet. Az mindenestre legyen egy red flag, ha valaki, akivel még nem élsz együtt, talikon a telefonját nyomkodja. Illetlenség, ahogy egyik válaszoló írta, nálam ilyet eljátszik valaki, azzal többet nem beszélek.
2023. jún. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
66%
Hogy egy kicsit vigasztaljalak: nekem orál és kutyapóz közben is csinálta. Gondolom, annyira unta. Én már nem vagyok szűz, de nem vagyok jó, rajta kívül más viszont nem csinálta ezt, mert legalább ennyi volt bennük akkor is, akármilyen gyenge teljesítményt is nyújtottam... Ez sima kötsög jellemre utal.
2023. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Uuu

Nagyon sajnalom!!!

2023. jún. 29. 17:52
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!