Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szex után a pasi elkezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szex után a pasi elkezd telefonozni az azért van mert nem volt jó neki?

Figyelt kérdés
2023. jún. 29. 15:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Nem hinném.
2023. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
54%

Szexpartnerek vagytok, vagy párkapcsolatban éltek együtt?


Mindig telózik szex után, előtted, kimegy? Nincs utójáték, összebújás, dicséret, beszélgetés, azonnal öltözik, lezuhanyzik?


Ha egyikse, akkor nem ellened szól, ha valamelyik, akkor nem az a gond, hogy jó, vagy rossz a szex egyszerűen csak szexre tart!

2023. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk párkapcsolatban.

Nem zuhanyozott le és nem is öltözött fel, igazából mondta, hogy feküdjek a mellkasára meg simogatott is.

Csak mivel nekem ez az első volt, emiatt eléggé tapasztalatlan vagyok, ez miatt azt hiszem hogy nem vagyok elég jo.

2023. jún. 29. 15:13
 4/23 A kérdező kommentje:
De nem dicsért meg.
2023. jún. 29. 15:14
 5/23 anonim ***** válasza:
63%

Azt nem értem meg ne haragudj rám, hogy lefeküdtél vele szüzen, mert oda vagy érte, de most a telón filózgatsz ahelyett, hogy megkérdezted volna.

Nem azért, de ha volt merszed lefeküdni vele, akkor ahhoz miért nincs, hogy rákérdez?^^

2023. jún. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Mert azóta nem beszéltünk.

Nem ír.

2023. jún. 29. 15:19
 7/23 anonim ***** válasza:
89%

De ott rögtön meglehetett volna érdeklődni.

Hány napja nem ír? Egyáltalán semmit nem ír?

2023. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

Hát ha minimum 2 napja nagyon keveset ír vissza, de magától semmit, vagy egyáltalán semmi üzenet, akkor csak elvette a szüzességedet.

Jah, igaza van a 8-nak. Nem jó partnert választottál.

Amúgy lehet majd egyszer írni fog, de te inkább tiltsd le, mert ismét csak szexre lennél jó, mert más nem akadt. :/

2023. jún. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
57%

#9-eske, lehet hogy a mondandóm nyers volt, viszont valós. Akkor is ez van ha neked nem tetszik.

Puszi!

2023. jún. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
Közvetlen szex után vagy randin telefonozgatni mindig az érdektelenség vagy tiszteletlenség jele.
2023. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!