Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy tanárom?

Figyelt kérdés
Én 18 éves vagyok, ő 24. Táncot oktat nekem és a csoporttársaimnak, de keringőtáncokról van szó, nem kortárs vagy kontakt táncokról, mielőtt valaki hasonló viccekkel jönne. Nagyon közvetlen, viszont komolyan veszi amit csinál, professzionálisan áll a munkájához. Az új elemeket sokszor mutatja be velünk, de úgy érzem, engem talán többször választ ki, sokszor keres. Ez abból is fakadhat, hogy könnyű mozgatni, gyorsan tanulok, így mire másodjára bemutatja az elemet, már én is tudom. Volt, hogy mikor bontotta a tartást és leengedte a kezünket magyarázás közben, megfogta a kezem rendesen, és lehet, hogy ezt ő így nem vette észre, de én ekkor kezdtem el érezni valamit iránta. Többször becézget minket (pl kedves) de engem sokszor hívott gyönyörűmnek vagy drágámnak. Amikor legutóbb velem mutatott be egy elemet, miután elengedett úgy sétált el, hogy hosszan végigsimított a hátamon, amiben egy kisebb erősség is volt, de lehet, hogy ez abból adódik, hogy nagyobb, férfiasabb testalkata van, mint nekem, így az én vékony hátamon ez így érződött. Én tényleg szeretném, ha ebből lehetne valami, akár csak kaland, hiszen ezeknek az óráknak lassan vége szakad és nem találkozunk többször. Ezen kívül ha suliban meglát rám mosolyog, volt, hogy rám is kacsintott, megkérdezte, hogy vagyok, minden rendben e. De mégegyszer hangsúlyozom, ilyen a személyisége, törődő és humoros ember, sokszor viccelődik, de mégis rettentően komoly. Szívesen odamennék hozzá beszélgetni, de a barátnőm levakarhatatlanok, és túl egyértelmű lenne számukra, miért megyek oda. Ki szeretném deríteni, vajon ebből mi hozható ki, ő hogy áll hozzám, hiszen mégiscsak egy tanítványa vagyok, és ha egyszer kiderülne, hogy komolyan viszonyulok hozzá, lehet, hogy lehordana és elkezdené magyarázni, hogy teljesen félreértettem. Ti mivel mennétek oda hozzá, vagy hogyan kezelnétek a helyzetet? Azt is megfigyeltem, hogy órákon hiába viselkedik úgy velem ahogy, én mindig keresem a szemkontaktust, ő viszont sokszor levegőnek néz. Volt, hogy tudta, hogy nézem, de nem vett róla tudomást egyáltalán, ez méginkább összezavar. Ti mit tennétek?
tegnap 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
38%

Kaland lesz nem komoly.

Ő láthatóan élvezi a játékot, rutinos és tudatos.


Jelezd neki, hogy benne lennél.

tegnap 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én ebbe a játékba hogy tudnék bekapcsolódni? Nincsenek diákként a kezemben olyan eszközök a beszélgetésen kívül, és mivel ritkán van az irodáján kívül, nehéz is csak úgy odamenni hozzá.
tegnap 23:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Ő teremti a lehetőségeket, neked kellene reagálni.

Ha csak a tekintetével keres, akkor ugyanúgy, ahogy más pasikkal is szemezel, mondjuk egy buliban, vagy akár a suliban.

Ha téged választ, mosolyogva a szemére hányod, hogy már megint te?

Ha ő túl sokáig ér hozzád csináld azt te is.

Vagy állj hozzá túl közel.

Ha mosolyog rád mosolyogj vissza.

Ha megkérdezi hogy vagy, mond azt, hogy ma nem túl jól. Az már egy beszélgetés. Meg jövő hétfőn is, mikor megkérdezheti, hogy megoldódott-e.


Nem diákként, nőként annyi eszközöd van, hogy minden napra jutna más, akkor is, ha nem csak egyszer látod.

Csak használni kell őket. Legalább annyira, hogy rá reagálsz.

tegnap 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!