Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből lehet észrevenni ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből lehet észrevenni ha egy férfi nem boldog egy nő mellett?

Figyelt kérdés
Mostanság a párom eléggé magának való lett, bevan fordulva, nem mélyülünk úgy el egy egy témában. Hangulat is olyan semmilyen, persze nyilván nem várható el egy embertől például hogy munka után ugráljon örömében, de rám is rám ragasztja ezt a hangulatot. Mostanság gondolkodtam azon, hogy lehet nem érzi boldognak magát ebben a kapcsolatban és nem az ” unalmas” hétköznapok miatt ilyen. Szerintetek?
tegnap 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Lehet tőled függetlenül az. Depressziós.
tegnap 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem sincs köze a kapcsolathoz.

Lehet ő ilyen depis negativ nyomoronc alapbol.

tegnap 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Ennyiből nem lehet megmondani, de találgatás helyett inkább tőle kéne megkérdezni. "Béla, úgy látom, mostanában eléggé magadba vagy fordulva, mi ennek az oka? és azt is nyugodtan mondd el, ha velem van a baj vagy a kapcsolatunkban zavar valami."
tegnap 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Energiavámpir.
tegnap 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lepontozok ilyen párrol álmodnak aki hazajön es rádböfög mert sz.r a kedve.
tegnap 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#1 Eltart már ez egy ideje, nem tudom ez már a depresszióba tartozik-e. Viszont ez a kapcsolatunk után kb 1-2 évre kezdődött, ami azért fura, mert elvileg egy kapcsolat jó hatással kene hogy legyen egy emberre nem? Persze tudom a depresszio nem valogat

#3 Ez már rég megvolt, tagadja hogy boldogtalan lenne, csak pár dolog az ellenkezőjét mutatja ezért kértem ki a véleményeket. Mert lehet ő maga se ismeri el vagy csak nem akar megbántani

tegnap 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!