Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés

Folyamatosan néz bámul ,mosolyog kacsint.

Hétvégén voltam egy nagyobb rendezvényen, mikor megpillantott onnantól végig bámult,amerre mentem arra fordult úgy ült hogy lásson.


Aztán én elindultam haza, és mikor hátra néztem láttam jön utánam. Megálltam kamu telefonálni mert megijedtem🤣🤔 láttam odébb megállt és figyelt, igy visszamentem inkább, erre jött ő is vissza. Aztán megint elindultam,akkor megint jött ki utánam, igy megkértem egy ismerőst vigyen inkább haza.


2023. jún. 26. 12:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
19. Nincs köze ennek az erőszakhoz, viszont beteges a követés. Kapcsolst szinten lehetséges esztra féltékeny lenne , és nem éreznéd jól magad.
2023. jún. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!