Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés

Folyamatosan néz bámul ,mosolyog kacsint.

Hétvégén voltam egy nagyobb rendezvényen, mikor megpillantott onnantól végig bámult,amerre mentem arra fordult úgy ült hogy lásson.


Aztán én elindultam haza, és mikor hátra néztem láttam jön utánam. Megálltam kamu telefonálni mert megijedtem🤣🤔 láttam odébb megállt és figyelt, igy visszamentem inkább, erre jött ő is vissza. Aztán megint elindultam,akkor megint jött ki utánam, igy megkértem egy ismerőst vigyen inkább haza.


2023. jún. 26. 12:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Be, de nem érsz el vele semmit, ha hozzád szólni nem mer, vagy te hiába szólítod meg hebbeg-habbog.
2023. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%
Helyedben ugy csinaltam volna mint ha a rendorseggel beszelnek , hogy valaki kovet az utcan.. Amugy meg mit erdekel az ilyen elmebeteg? Gondolom elmontad mar minden ismerosodnek , ide nem is ertem miert irtad ki..
2023. jún. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem szólt hozzám, de nem is volt józan. Nem mertem elmenni ahol megállt pedig láthatóan azt várta menjek tovább. Van köztünk jó pár év ezért is nem tudom mire vélni
2023. jún. 26. 12:11
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ha találkoztok menj oda hozzá, és kérd meg, hogy hagyjon békén.
2023. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Senkinek nem mondtam el... miből gondolod?
2023. jún. 26. 12:11
 6/21 A kérdező kommentje:
De hogy mindjam hogy hagyjon békén,ha nem csinál semmit konkrétan
2023. jún. 26. 12:12
 7/21 anonim ***** válasza:
Stalker? Ez az első eset és részeg volt? Oké, ha többször követ, akkor irány a rendőrség.
2023. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem az első eset. Folyamatosan látom az utcán is amerre vagyok.figyel mindenhol

Nem volt full részeg de volt benne. Úgy gondolom tudta mit csinál, nem a pia vitte benne előre inkább csak bátorította esetleg hogy meg akarjon várni

De mar az is , hogy jött utánam láthatóan akkor indult el. Ijesztő.ezzel a rendőrség mit kezd. Azt mondaná arra van dolga...

2023. jún. 26. 12:18
 9/21 A kérdező kommentje:
Mi esett jól hogy megy utánad?
2023. jún. 26. 12:19
 10/21 anonim ***** válasza:
51%
Akkor ne járkálj egyedül és kész.
2023. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!