Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés

Folyamatosan néz bámul ,mosolyog kacsint.

Hétvégén voltam egy nagyobb rendezvényen, mikor megpillantott onnantól végig bámult,amerre mentem arra fordult úgy ült hogy lásson.


Aztán én elindultam haza, és mikor hátra néztem láttam jön utánam. Megálltam kamu telefonálni mert megijedtem🤣🤔 láttam odébb megállt és figyelt, igy visszamentem inkább, erre jött ő is vissza. Aztán megint elindultam,akkor megint jött ki utánam, igy megkértem egy ismerőst vigyen inkább haza.


2023. jún. 26. 12:08
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Oké 11 es. Fogadok testőrt 🙂
2023. jún. 26. 12:22
 12/21 anonim ***** válasza:
47%
Na egy bolond drogos alkesz tetszik.. ugyi vagy.
2023. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Micsoda? Miért lenne drogos? Ebből amit irtam hogy szűrted le 🤔
2023. jún. 26. 12:38
 14/21 anonim ***** válasza:

Szerintetek bejövök neki? Ez a legfontosabb kérdésed, vagy félsz tőle?

“hogy mindjam hogy hagyjon békén,ha nem csinál semmit konkrétan”

Ennyi nem elég, amit a bevezetődben írtál?

Folyamatosan néz bámul ,mosolyog kacsint.

mikor megpillantott onnantól végig bámult,amerre mentem arra fordult úgy ült hogy lásson.

Aztán én elindultam haza, és mikor hátra néztem láttam jön utánam. Megálltam kamu telefonálni mert megijedtem🤣🤔 láttam odébb megállt és figyelt, igy visszamentem inkább, erre jött ő is vissza. Aztán megint elindultam,akkor megint jött ki utánam, igy megkértem egy ismerőst vigyen inkább haza.

Te miért figyelted őt állandóan? Ha féltél tőle, miből gondolod, hogy nem volt okod rá?

“Nem az első eset. Folyamatosan látom az utcán is amerre vagyok.figyel mindenhol”

Ezek mind nem elég konkrét dolgok, amiket nem akarsz és amikre nincsen szükséged?

2023. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Igen megkérdeztem bejövök e neki, vagy a ferfiak csinálnak ilyet "egy alkalomert cserébe"


Gondolod egy agresszív férfi lehet? Ennyiből? Nem néz ki annak külsőre.

2023. jún. 26. 12:53
 16/21 anonim ***** válasza:

Ja, mert sosem láttunk olyat, hogy egy külsőre normálisnak tűnő ember agresszív volt…

Nekem ez nagyon para, semmiképp nem arra gondolnék, hogy bejövök neki, hanem hogy zakkant! Milyen pasi áll neki követni egy idegen nőt, csak azért mert bejön neki?? Én tuti megkérdeztem volna, hogy mi a francot liheg a nyomomba, minek jön utánam az utcán stb..

2023. jún. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ja egy bokorban biztos megfarkalt volna.
2023. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"egy alkalomert cserébe"

Ezt hogy érted? Hol a csere? Ő mit ad? Te mit adnál? Nem értelek.

2023. jún. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Gondoljátok ennek az lett volna a végkimenetele hogy meg akar erőszakolni? Az olyanok én ugy gondoltam mindig hogy nem ilyen kitartóak hogy várnak. Hanem lerohannak bárhol bárkit
2023. jún. 26. 13:28
 20/21 A kérdező kommentje:
Azért figyeltem őt állandóan mert az ember szerintem akaratlanul figyeli azt aki őt figyeli. Vagy nem?
2023. jún. 26. 18:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!