Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki ért még velem egyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki ért még velem egyet?

Figyelt kérdés
Csak szerintem igaz az hogy a mai világba semmi értelme nincs bármilyen kapcsolatba belevágni mert úgyis csalódás a vége?.. És ugye bár semmi nem tart örökké ezt tudjuk. Nem tudnék megbízni valakiben. Van akinek szerencséje van.
2023. jún. 26. 00:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
58%
15. Kérdező, az elején még jófejnek tűntél, hogy tettél a mondatod végére egy kérdőjelet, én meg jóhiszeműen reméltem, hogy nem csak a gyk szabályzata miatt. De már ott tartunk, hogy okoskodsz és kiosztod itt a kommentelőket. Tudod mit? Azt csinálsz, amit akarsz. De ne várd, hogy itt a népek beállnak melléd a siralmaid miatt. Ilyen hozzáállással meg főleg.
2023. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
40%

"úgyis csalódás a vége?.. És ugye bár semmi nem tart örökké ezt tudjuk. Nem tudnék megbízni valakiben"

Hogy csalódhatnál, ha eleve nem bízol és nem vársz semmit? Csak nyerhetsz! - Persze csak akkor, ha nyitott vagy a jóra, észreveszed, és el tudod fogadni.

2023. jún. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Attól még hogy valaki hülyeséget kommentel talán nem kéne neked is!
2023. jún. 26. 13:33
 24/31 A kérdező kommentje:
Oda írtam hogy szerencse valakinek szerencséje,van erre jön azzal hog, 10 éve együtt vannak. Drága hát leírtam,legyen boldog az olyan ha nekem már nem adatot meg akkor masnak legyen!! Ezzel most mi rossszat írtam?
2023. jún. 26. 13:36
 25/31 A kérdező kommentje:
Ha lehet jó akkor néz körül hogy mivan ember,utána kommentelj!! Tudod valakinek a covidba tönkre ment a fél élete,családtagjait veszítette el, bele kéne gondolni mit írunk!! Ha neked elhunyna egy olyan személy akit mindig is szerettél az életed része volt,vele nőttél fel,kíváncsi lennék hogy gondolkoznál.. És hogy milyen jókat látnál mikor. Kb minden 3.embertől azt hallani hogy szétmentek mert ez és az volt. Keg hogy meglopta stb. Nem csak hűség terén de érted,rohadt nehéz manapság komolyat kiallakítani és hinni valakiben hogy igen is sikerülhet. Ha most tudni akarod akkor igen,én tudattalatibban mindig is kapcsolatra vágytam sőt gyermekkorom óta egy esküvő volt az álmom. De tudod milyen érzés az mikor az ember tesz érte,próbálta és még sem,és egyre több csalódás éri az életben? Azt tanácsolom gondolkozzál el kicsit miről beszérsz mert nem mindenkinek aranyból van a cipője!!
2023. jún. 26. 13:43
 26/31 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező, javaslom keress fel egy pszichológust.

Láthatóan feldolgozatlan traumáid vannak amik súlyos kárt tettek az önbecsülésedben, illetve a világba, önamgadba és más emberekbe vetett bizalmadban.

egy pszichésen beteg ember pedig csak méginkább nehezen fog párt találni. Hisz ki akarna olyannal összejönni, aki azt hirdeti, hogy egy pillanatra sem gondlja, hogy amúgy van a kapcsolatuknak bármi értelme vagy jövője? Hát senki:D

2023. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
40%

Én is azt írtam, hogy lehet jó! De ha tetszik ha nem tenni is kell érte!

Mamám tavaly Júliusba hallt meg, párom ( a sok csalódás utan végre lett egy normális párom...) Augustusban! Mégis megyek tovább és keresem a szépet!

Voltam full szar helyzetbe, egyedül maradtam gyerekkel, azt se tudtam akk mit miből fizetek...mégis felálltam és mentem tovább (büszke is vagyok arra, amit igy elértem. Aztán közbe egészségem miatt egy darabig nem dolgozhattam abba, amit szeretek és jól élek belőle...hobbiknak is lőttek egy időre. Mégse sajnáltam magam, mert annak aztán tényleg nincs értelme.

Egyszer élünk és a legjobbat kell kihizni belőle.

A pillanatot meg megkell élni, tart ameddig tart!

Egy csomó mindent ellehet érni csak az munka, kitartás, türelem.

Az hogy sztd semmi értelme egy kapcsolatnak...oké, maradj egyedül...ha megse probálod akkor tényleg nincs értelme.

Ha meg nem tudod feldolgozni a traumáid menj szakemberhez, fejleszd magad, vegyél kutyát, keress hobbit, barátkozz.

Ha a kanapén ülsz semmi nem változik. Nem tettél ezek szerint eleget! Sajnálom, de ez az igazság...ami fáj, persze.

Szvl Nekem se meg sok bernek (akinek sikerült felállni) se kolbászból van a kerítés!

Te vlszn más emberen csak azt látod épp boldog, de nem látsz semmi mögé!

N 31

2023. jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
40%

27 vagyok és igen. Ki akar egy érzelmi roncsol együtt lenni. Főleg aki végre felált...nekem se hiányzik olyan aki lehúz.

Ebbe meg csak magadra számíthatsz!

2023. jún. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Tehát hiába mondom úgyse fogják fel hogy a fájdalom nem múlik,enyhül idővel de mindig benned marad. Nem arról beszélek hogy öngyilkosság szó nem volt erről,felhúztátok magatokat a semmin,mert én más vagyok,ki tudok merni lógni a sorból,mert úgy érzem egy kapcsolatnak nincs értelme hosszú távon,lesz valami a mi miatt véget ér és az utána való fájdalom ez ami zavar. Hogy én ha megkedvellek valakit,féltem nem akarom hogy baja essen vagy elhagyjon. Feltudjátok ezt fogni? ETTŐL FÉLEK a legjobban! Az alkalmit meg nem olyanra értettem hogy fogok valakit és annyi,hanem pár találkozás után ha valakivel megvan a kémia miért ne lehetne meg az első? Mert meddig kéne várni hónapokig,? Ha látom hogy meg van a kémia meg minden amit érzek akkor miért várjak évekig? Nem a perverz mocskokról beszélek most,akiknek mindegy csak legyen valaki,hanem a tényleg engem akarna és ha hiszed hanem sok valaki alkalmiból lett komoly kapcsolata. Szóval nem értem ezt a nyávogást,ők máshogy gondolják én máshogy mit nem lehet ezen érteni?
2023. jún. 26. 17:36
 30/31 anonim ***** válasza:
40%
Hát akkor maradj egyedül. Lehet, tényleg jobb lesz mindenkinek. Neked is
2023. jún. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!