Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki ért még velem egyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki ért még velem egyet?

Figyelt kérdés
Csak szerintem igaz az hogy a mai világba semmi értelme nincs bármilyen kapcsolatba belevágni mert úgyis csalódás a vége?.. És ugye bár semmi nem tart örökké ezt tudjuk. Nem tudnék megbízni valakiben. Van akinek szerencséje van.
2023. jún. 26. 00:10
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
84%

7

Én stabil partnerrel szeretem. 🤷‍♀️

2023. jún. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
27%
Mintha csak a volt barátnőmet hallanám.
2023. jún. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi, egyetértek én is, bár ehhez mind2 fél rosz-negatív működése kell.
2023. jún. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
70%
Én eleve nem úgy állok hozzá hogy úgyis vége lesz. Mi együtt öregszünk meg.
2023. jún. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Tehát értem,nem ért egyet velem senki mondjuk gondolhattam volna erre mert mindenki azt hiszi hogy még ebben a szar világban jó lehet valalami,jó inkább nem mondok semmit majd rájöttök.
2023. jún. 26. 09:58
 16/31 anonim ***** válasza:
68%
Más is látja, azt amit te látsz, csak másképp állnak hozzá.Te a negatív részét látod a dolognak, mert úgy érzed, hogy nem tudsz megküzdeni a lehetséges veszteséggel, de van, aki meg már többször is megküzdött vele. Nem is érinti olyan mélyen, mert rendben van önmagával és tudja helyén kezelni a veszteségeket.
2023. jún. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
44%
Szar hangulatban nekem is eszembe jutnak ilyesmik. Főleg szakítás után borul be nálam az égbolt. De aztán az élet megy tovább. Nem, nem értek egyet.
2023. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
43%

Ebbe a szar világba jó lehet még valami...

Igen, lehet jó. De ahhoz nem picsogni kell hanem tenni érte.

Most akkor mit vársz mit írjuk? A kötél nem drága vagy mit?

😏

2023. jún. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
52%

Igen, rájöttem, hogy ebben a szar világban is lehet valami jó, pl hogy 10 éve tesszük szebbé egymás napjait a férjemmel. :) De persze, majd rájövök, hogy amúgy ez nem is jó... A rosszindulat ugyebár.

Te akkor ne legyél párkapcsolatban, egyéni szoc.problémád, de mit vagy kiakadva, ha másnak van erre igénye és nem elégszik meg annyival, hogy a másik ürítőlyuka legyen??

2023. jún. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
63%

Minek eszel? Úgyis kiszarod..


Attól még, hogy te depressziós vagy, nem jelenti azt, hogy más is az. Ezt azért jó lenne belátni..

2023. jún. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!