Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki ért még velem egyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki ért még velem egyet?

Figyelt kérdés
Csak szerintem igaz az hogy a mai világba semmi értelme nincs bármilyen kapcsolatba belevágni mert úgyis csalódás a vége?.. És ugye bár semmi nem tart örökké ezt tudjuk. Nem tudnék megbízni valakiben. Van akinek szerencséje van.
2023. jún. 26. 00:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Abban egyetértünk, hogy nincs értelme egy másik emberre felépíteni az életünket, mert bárki bármikor bemondhatja au unalmast. Ettől függetlenül miért ne lenne értelme a párkapcsolatnak. Értelmes ember ha bele is tesz mindent a kapcsolatba, azért tisztában van vele, hogy ennek bármikor vége lehet. Viszont addig is, amíg tart, ki kehet élvezni.
2023. jún. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Igen de akkor ha mondjuk az csak 1-2 évig tart akkor majd 2 évente mindig keresgélni kell meg várni? Szerintem az sem a legjobb megoldás.
2023. jún. 26. 00:25
 3/31 anonim ***** válasza:
75%
De miért érne véget minden kapcsolat 2 év után?
2023. jún. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%

2

A legtöbb ember számára nyilván az lenne az ideális, ha megtalálnák "életük szerelmét", majd azzal leélnének egy életet. Csakhogy a XXI. században ez nagyon nem így működik (jelzem, régen sem a szeretet és a kölcsönös tisztelet tartotta össze a házasságokaz, de az most mindegy).


Ha már így áll a helyzet, akkor az ember dönthet, hogy vállalja a kockázatot, vagy egyedül marad. Szerintem mindkét döntés lehet helyes és megalapozott, de a magam részéről túlságosan szeretem például a szexet ahhoz, hogy teljesen elzárkózzam a párkapcsolatoktól. De megértem, akinek nem kell ez a sok macera.

2023. jún. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%

Minek élni ha úgyis meghalunk, nem..?


Ne legyél nihilista, mert ezzel jobban tonkreteszed az életed, mint bármilyen kapcsolattal.

2023. jún. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Felgyorsult a világ, a main stream is azt diktálja, hogy ne ragadj le hanem próbálj ki mindent amit csak megengedhetsz magadnak.

36 éves férfiként nekem is elment már a kedvem a párkereséstől. 14 évesen volt az első barátnőm középsuli végéig együtt voltunk, aztán hosszabb rövidebbek 25 évesig, utána egy komoly 7 éves kapcsolat. Azóta csak lukra futás van párkapcsolatok terén.

Az emberek manapság sokkal könnyebben vetnek véget egy kapcsolatnak, mint 10-20 évvel ezelőtt. Nincs vesztenivalója mert megáll a lábán egyedül is.

2023. jún. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
#4 Ha a szex a fő célpont arra felesleges belebonyolódni kapcsolatokba,bármikor találsz alkalmi partnert.
2023. jún. 26. 01:43
 8/31 anonim ***** válasza:
64%
Minél elfogadóbb és megértőbb vagy másokkal szemben, annál könnyebb fent tartani egy kapcsolatot, viszont határokat is tudni kell húzni. Sok kapcsolatból tudsz tanulni.És jó érzés szeretve lenni még ha ez kis időt is jelent. Ha túl sokáig nincs társa az embernek, akkor is kiég érzelmileg. De mindenki saját maga érzi, hogy mit szeretne. Most te így érzed, de lehet jön valaki, aki megváltoztat egy időre benned valamit és akkor máshogy gondolod majd.Nem ártalmasabb, ha nyitott az ember, annál mintha kizárna mindent.
2023. jún. 26. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
72%

Téged nem lehet meggyőzni , és mást állítani mert amit te mondasz az szent.


Szóval élj úgy ahogy akarsz kérdező.


Akkor ne legyen kapcsolatod.


De ettől másnak még lesz.

2023. jún. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
60%
Olyannal nem is, akivel semmi nem tart össze. Kell hogy egy kapcsolatnak legyen célja értelme, anélkül felbomlik az összes.
2023. jún. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!