Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat? Ram irt a fogorvo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Ram irt a fogorvosom, azzal a szöveggel hogy miujsag van velem Többi lent

Figyelt kérdés

Soha nem beszéltem még vele a rendelon kívül, oda se jártam sokszor (maganrendeles), egyszer bejeloltem meg régebben, mert vegulis ismerősöm. Vissza is jelölt egyből. Ma ramirt este hogy hogy vagyok, aztan több óráig is beszélgettünk minden fele témáról. De nem kérdezett intim kérdés halisten, viszont olyanokat irt hogy reméli láthat hamarosan és sajnálja hogy ilyen régen találkoztunk.


De van barátnője, már nagyon régóta, akkor miért irogat nekem? 20 éves vagyok, ő meg ilyen 30-1,-2 lehet. Szerintem ez így nem teljesen korrekt, nem hiszem hogy csak szimplán beszélgetni szeretett volna, vagy lehet csak kacsingat más felé?



2022. ápr. 16. 22:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, amugy
2022. ápr. 16. 22:37
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez tuti rád hajtás, igen :D


30/F

2022. ápr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tömni akar!
2022. ápr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Direkt hozzá tettem a vegen hogy üdvözlöm a barátnőjét is, csak hogy tudja hogy tudok róla, de ez nekik miert jó? Igen van az a teória hogy orvosok nem hűségesek de azert ez így kicsit meglepett😄
2022. ápr. 16. 22:43
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Legalább neked tetszik a fogorvos?
2022. ápr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
Jó csaj vagy? (dögös?)
2022. ápr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Jah, van nője, értem

5-ös voltam.

2022. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
Nem lehet, hogy mint ügyfelet vár vissza?
2022. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem rossz, de idősebb nálam sokkal, nem hiszem hogy elég érett lennék hozzá, hát azt így nem tudom megmondani hogy dögös vagyok e, én átlagosnak szoktam mondani magam:)


En is gondoltam arra, de utána mondta hogy nagyon sajnálja hogy ilyen régen nem látott és hogy majd menjek be hozzá köszönni meg ilyeneket. Azért furán venne ki magát ha bemennek hozzá köszönni😃

2022. ápr. 16. 22:48
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hímribi :D

Vagy kevés a páciens :D

2022. ápr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!