Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat? Ram irt a fogorvo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Ram irt a fogorvosom, azzal a szöveggel hogy miujsag van velem Többi lent

Figyelt kérdés

Soha nem beszéltem még vele a rendelon kívül, oda se jártam sokszor (maganrendeles), egyszer bejeloltem meg régebben, mert vegulis ismerősöm. Vissza is jelölt egyből. Ma ramirt este hogy hogy vagyok, aztan több óráig is beszélgettünk minden fele témáról. De nem kérdezett intim kérdés halisten, viszont olyanokat irt hogy reméli láthat hamarosan és sajnálja hogy ilyen régen találkoztunk.


De van barátnője, már nagyon régóta, akkor miért irogat nekem? 20 éves vagyok, ő meg ilyen 30-1,-2 lehet. Szerintem ez így nem teljesen korrekt, nem hiszem hogy csak szimplán beszélgetni szeretett volna, vagy lehet csak kacsingat más felé?



2022. ápr. 16. 22:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
61%
Hat sajnos mar lasszoval fogja nemely tehetsegtelen fogorvos az ugyfelet es eljatssza ,h mennyire bejon neki,csakhogy penzhez jusson. Ez szerintem a penzkeresesrol szol neki. Ezt csinaljak a konditermi edzok,fodraszok ,kavezo pincerek, stb !!!
2022. ápr. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
46%
Tetszik neki,hogy nagyra tudod nyitni a szád.
2022. ápr. 17. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!