Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Ma van az első házassági évfordulónk. Én ajándékot vettem, egy kis kedvességet. Egy szép tortát. O még semmit. Még azt sem mondta, hogy bakk. Nagyon el vagyok keseredve.
2023. jún. 25. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%

Fura hogy lehet egy ilyen kapcsolat házassag ahol mégcsak nem is ismerik egymást a felek.


Nekem csupán komolytalanabb futo kapcsolataimban is az első 1 éves évforduló is olyan volt hogy mindketten tudtuk azt hogy nekünk mi fekszik szavak nelkul is megbeszélés nélkul is.


Ol akivel allandoan buliztunk meg se kellett beszelni se hogy az 1 éves firdukonk egy fergeteges buli lesz mivel magátol volt értetődő is hogy nem ajándékokat fogunk izzadva keresgetni meg kinosan kerdezgetni egymást minek örülne. Meg eleve beszeltunk is rola nem is egyszer. Pl megismerkedtunk x nap akárhanyadikán(első naotól.jártunk is) arrol a naprol folyamat sokat beszeltunk gyakorta emlegetve is volt folyamatosan a datum is.


Masik kapcsim meg se vele se nelkuledes is ott is egyertelmu volt az is hogy nem is evfordulot unnepelunk szinte 1.év vegén hanem hogy jé kibirtuk eddig egymás mellett? Az nem semmi! De még aznao is ment a veszekedés is. Vele speciel veszekedéssel ünnepeltünk.


Es akkor a komoly kapcsolataim még nem is irtam

Magátol értetődően es természetesen jonnek az evfordulók soha életemben nem volt.ilyen hogy ilyen mímelten kényszeres lenne hogy ajándék a másikat emlékeztetni szervezni tervezni meg ezen görcsölni. Ez mi a f.sz házasságban?

2023. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%

Még szép hogy nem vett semmit. Nem bu...zi.

Gondolom te vagy a nő.

Attól még fontos lehet a kapcsolatotok/házasságotok a pasinak. Ez mondjuk nem fordult meg a fejedben hogy máshogy működnek a férfiak?

Atyaég és ezek házasodnak.

Szegény pali elvett egy ilye hárpiát. 🙄

2023. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Se nem terveztem se nem görcsöltem. Tudtam hogy mit akar.
2023. jún. 25. 13:48
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

A természetes az nem egy ajandek vagy torta.

Hanem a megemlékezés. Pl beültök arra a helyre amin első randitokon voltatok.

Beszélni arrol milyen volt az elso nap. Mit ereztetek ma hogyan latjátok. Vagy amiket imádtok pl grillezni enégeket hivni vagy kirándulni de nemigen van rá idő akkor most szakítotok ennek hogy lehessen egy kisebb összejövetel, de még az is nagyobb öröm ha mondjuk a papa végre megcsinalta azt a melot a házon amit fél éve ígér :D

Nem ilyen kenyszeresség.

2023. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*vendégeket
2023. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%

Van ilyen haverom, aki szintén így elfelejti. De mondok mást, nőismerősöm is van, aki elfelejti a férje névnapját. Pedig nagyon szereti a férjét, nagyon büszke rá, de a napokkal hadilábon állt mindig is. Van ilyen. Emiatt valakit leírni, vagy kirúgni szerintem nettó hülyeség. Lehet, hogy pár év múlva neki is fontos lesz, de tényleg van olyan, aki ezeket nem figyeli így. Lehet ezt itt kipellengérezni, meg hogy állítson be erre emlékeztetőt, és majd menjen és vegyen meg valamit hirtelen, de az azért nem ugyanaz.


Nem forog ekörül ennyire, mint a nő. Más területeken minden kapcsolatban van ez, hogy egy dolog fontosabb az egyiknek, mint a másiknak. Most lehet hogy összejössz olyannal, akivel ezen egy hullámhosszon vagytok, de másban leszel kiakadva, ami meg itt most stimmel. Ez ilyen.

2023. jún. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3%

A legtöbb pasi nem tartja az ilyen évfordulókat, nem tudtad?

Mit pattogsz ezen?

2023. jún. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

van aki elfelejti mert nem érdekli.


a jövő évi naptárba írd be.

2023. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7%

Azért nem a 10. évfordulóról van szó, hanem az elsorol.

Tok mindegy, hogy a kérdező tortát sütött és az is rendben volna, hogyha csak virágot kapna (ugye kérdező?). Itt arról van szó, hogy még azt se mondta, hogy boldog évfordulót drága feleségem!


Kérdező, amúgy is ilyen "feledékeny" a férjed? Elhanyagol? Ha igen, akkor beszéljetek, hogy ez neked így kevés és valtoztassatok a házasságon, ha nem akar javítani a helyzeten, vagy nincs haszon, akkor válj el. Semmi értelme vele maradnod.

(Nehogy szülj neki gyereket!)

2023. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%
Milyen trendi lett manapság elfelejteni/nem tudni a párunk névnapját, szülinapját vagy az évfordulójukat. Nyugtassátok csak magatokat ilyen bullshitekkel, hogy “hát ő ilyen, de így szeretem”, attól még totál figyelmetlenség. Szar a dátumokban, ekkora viccet.
2023. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!