Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek az alábbi helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek az alábbi helyzetben? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a párommal, egyikünknek sincs kiírva a kapcsolati státusz fb-n. Semmi különösebb oka nincs ennek, mindössze nem tartjuk ezt fontosnak. Néhány napja bejelölt fb-n egy munkatársam, nem ismerem, nem dolgozunk együtt közvetlenül, de visszajelöltem, mert nem akartam "bunkó" lenni. Ma rámírt, hogy szívesen megismerne, találkozna velem, amennyiben szingli vagyok. Természetesen visszautasítom, de ilyen helyzetben ti említenétek a párotoknak az esetet vagy simán csak hallgatnátok róla? Nem akarok titkolózni, de azt sem akarom, hogy esetleg féltékeny legyen, nincs túl sok önbizalma sajnos.
2022. máj. 13. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy rosszat teszel, ha nem említed meg. Úgy tettél, ahogy kapcsolatban elvárható. Tehát semmi rosszat.
2022. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Én elmondanám, mit titkoljak ezen? Vhogy viccesen adnám elő
2022. máj. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mond el, meg hogy rakjon kapcsolatba, csak hogy elkerüljétek ezeket.
2022. máj. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Mikor elkezdte nekem mondogatni ezeket az exem, hogy ez meg az a csaj is jelölgeti es ő nagy mellel nem jeloli vissza őket abbol az lett:

1. Olyan volt mintha magát akarná futtatni hogy sztárolják más nők.ez kiabrándíto volt.

2. Olyan volt mintha féltekenységet akarna generalni szandekkal

3.féltékenységet is generált

4. Persze hogy nem jelolte vissza aki neki nem tetszett es nekem verte erre a mellét, csak epp a hatam mögött meg jelolgette akik neki tetszenek

5.valamiert ő kizarolag nem is akarta hogy kitegyuk a kapcsolati státuszt


Nagyon örülök annak hogy most olyan barátom van aki nincs fent közössegin mert ő is latja hogy rengetegen veszekednek rajta ki kit miert like-olt stb, és örömmel zölt el engem az hogy nálunk nincs fb sem.


Szoval en a párod helyében tudni se akarnék rola sőt ismerosnek se venném fel a páromat.nem.is lesegetném.mert nem kell ez nekem a nyakamba. Hogy egymás olxalait lesegessuk ellenörizzuk es közénk álljon bárhogyan is.

2022. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk sincs kint, hogy kapcsolatban, pedig mi évek óta együtt vagyunk. És egyébként nem is számít sok embernek, ettől függetlenül is bepróbálkozik, aki akar. Rosszat nem csináltál, elutasítottad és kész. Nem muszáj felhozni, nincs mit bevallani. Én el szoktam mondani, ha vicces a sztori, vagy gáz a próbálkozó.
2022. máj. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán el lehet mondani, de az a lényeg, hogy visszautasítod, ha valaki próbálkozik.
2022. máj. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy rakás férfit elutasítottam, mióta párom van. Ő nem tud egyikről sem (legfeljebb említettem neki, hogy mittudomén, gyakorlatra együtt voltam beosztva Sanyival és nyilván beszélgettünk a közös munkáról, de azt nem tudja, hogy Sanyi randira is hívott, amit természetesen elutasítottam). Én úgy gondolom, hogy csak feleslegesen idegesíteném őt azzal, hogy direkt az "orra alá dörgölöm", hogy mennyien állnak sorba értem.
2022. máj. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!