Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magától sosem kérdez,nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magától sosem kérdez,nem érdeklődik irántam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az exemmel ki szeretnék békülni, 6 hónap kapcsolat után. 1 hónapja nem vagyunk együtt,távol voltunk egymástól,de minden nap beszélünk videóhívással és pár nap múlva itt lesz a városomban,megvan az esély hogy találkozzunk. Én vagyok a férfi,viszont belefáradtam már abba hogy mindig én hívom,mindig én kérdezem mindenről. Hogy van ? Milyen volt a napja? Mit csinált ma? Stb. Mindenben én kezdeményezek mindenben. Röviden tömören válaszol mindenre ,de vissza nem kérdez sokszor. Nagyon ritka amikor visszakérdez.Alapvetőnek tartja hogy magamtól beszéljek. Ez ment is egy ideig, de már belefáradtam. Ott telt be a pohár hogy tegnap este szülinapon voltam és amikor hazaértem felhívtam, meg sem kérdezte hogy milyen volt, hogy éreztem magam. Nagyon nagy szükségem volt arra hogy elmeséljem neki hogy milyen volt a szülinap, de mivel nem kérdezte,ezért úgy gondoltam lexarja és ezzel engem is.Lehogy nem így van , de én így érzem jelenleg. Ezért csak hallgattunk a telefonba,néma csend.Elmondtam neki hogy így érzek jelenleg hogy ha nem kérdez semmit úgy veszem hogy nem érdeklem.Azt mondta hülyeségeket beszélek.Mondtam neki hogy én nem vagyok túl kommunikatív típus,alacsony az önbizalmam,így ha nem kérdeznek rólam,folyton csak én kérdezek,könnyen hihetem azt hogy nem érdeklem. Eljött az a pont hogy belefáradtam abba hogy mindig mindenben én kezdeményezek. Most itt van a városomban, azt is a tudtára adtam hogy találkozni szeretnék vele,azt mondta most kicsit egyedül szeretne lenni. Oké, de én most biztos hogy nem keresem már. Belefáradtam hogy mindig én futok utána. És le merem fogadni hogy most jelenleg még mindig elvárja hogy én keressem,elvárja hogy váratlanul megjelenjek a háza előtt stb. De nem teszem. 2 hétig van itt. Ha nem mutat érdeklődést irántam ,akkor lezárom vele véglegesen a kapcsolatot és továbblépek.
2023. jún. 25. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mar reg tovább kellett volna lépned.... Szánalmas egy cseppet ez a tryhard szenvedes amit csinálsz, o meg nem képes rendesen elkuldeni a fenebe. Egy új kapcsolatba fektesd inkább az energiad es talan lesz belole valami ezzel nem jutsz el sehova...
2023. jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1.Ha szakitas van mit vársz? Azzal szakit az ember aki nem érdekli.

2.gondolom a kapcsolatban se volt szocializáltabb

2023. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
TE akarsz kibékülni vele, nem fordítva. Akkor miért keressen? Ő nemk akar veled lenni, nem akar veled beszélni, nem akarja a társaságod. Minek nyomulsz? Mit nem értesz ezen? Szakadj már le róla. Nyílván nem oké, hogy ennyire gyáva és nem meri a szemedbe mondani, hogy takarodj az életéből, de minden cselekedete ezt tanúsítja, szóval rajtad a sor, hogy vedd a lapot.
2023. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ő olyan típus hogy sosem kérdez. Ilyen volt a kapcsolatba is. De akkor még azt mondtam oké mivel együtt voltunk. De így hogy most újra beszélünk, jól esne ha jobban kimutatná az érdeklődését irántam. Hát ő nem tudja hogy szeretne e békülni. Én meg szeretnék. De ilyen kapcsolat nem kell,ahol egyoldalú az érdeklődés. Ha elvárja tőlem hogy mindig én nyomuljak hogy az egoját növelje akkor részemről ennyi volt.
2023. jún. 25. 12:02
 5/9 A kérdező kommentje:
De volt már olyan hogy nem kerestem 1-2 napig és ő írt rám
2023. jún. 25. 12:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1) Minek exszel minden nap videochatelni? Minek egyáltalán minden nap beszélni szakítás után?


2) Ha a kapcsolatotok alatt se kérdezett, akkor miért várod hogy szakítás után megváltozzon? Nem reális az elvárásod.


Szerezz új ismerősöket, barátokat, foglalkozz a sulival, munkával… és szard le a csajt. Lépj tovább.

2023. jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy én szúrtam el azzal hogy nem adtam neki esélyt hogy ő keressen. 1 héten keresztül minden este felhívtam. Így lehet hogy beállt a fejébe az hogy "úgyis keresni fog". És szívesen beszélgetett is velem. De tegnap nagyon rosszul esett az, hogy ő nem kérdezett rólam
2023. jún. 25. 12:43
 8/9 A kérdező kommentje:
De még ő van felháborodva meg ő borul ki rám, azért mert elmondtam hogy úgy érzem nem érdeklem annyira. Meg hogy én dramatizálok.
2023. jún. 25. 12:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Neked ez jó így? Elégedett vagy azzal, amit ő nyújtani tud neked?Belefáradtál már eléggé, hogy kaparj?
2023. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!