Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdeklődik irántam vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklődik irántam vagy csak viccelődik?

Figyelt kérdés
Sziasztok, érdekelne a véleményetek, házas vagyok, 10 éve vagyok együtt a párommal, a férfi is házas, neki is 10 éves a kapcsolata, sajnos felkeltette az érdeklődésemet. 1-2 hetente találkozunk, nem kettesben, hanem kézilabdázik a férjem és ő is, ezáltal szoktunk találkozni a meccseken. Észrevettem hogy "kóstolgat" engem, egyre többet viccelődik, többször rajtakaptam hogy néz, mosolyog, piszkálódik. Messengeren is szoktunk beszélgetni, néha néha vannak szexuális viccek is, de nem gondolnám hogy komolyan. Viszont vallásos valamilyen szinten. Lehetséges hogy csak viccelődés szinten van az egész vagy én is felkeltettem az érdeklődését? Kicsit visszahúzódóbb ezért is nem tudom hova tenni.
2023. febr. 14. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán miért érdekel? Alapvetően tudomásul sem kellene venni, maximum 1-2 mondat erejéig kommunikálni vele. Ezek szerint szeretnéd, ha több lenne köztetek.
2023. febr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Viccelődés szintén beszélgetni a Messengeren? Ez érdekes. Kielégítő? Megéri? Mit akartok igazából?
2023. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De azért összebújnátok a takaró alatt titokban nem?
2023. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Hülye qrva
2023. febr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis ezt szeretnéd hallani: igen érdeklődik.
2023. febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem tett feléd konkrét lépéseket,így ez még semmi önmagában.Flört,játék,a szex előszobája.Mondjuk elég gáz ez az egotuning is,tekintve mindkettőtök helyzetét,de felnőtt vagy,te döntesz...
2023. febr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg mocskos ribizli vagy. :D
2023. febr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Messengeren is szoktunk beszélgetni, néha néha vannak szexuális viccek is, de nem gondolnám hogy komolyan."

Na gyönyörű... férjed ehhez mit szól? Ja nem is tud róla.

2023. febr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Viszket a pínije. Nincs aki megvakarja.
2023. febr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!