Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mi nektek egyértelmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi nektek egyértelmű jelzés a nő részéről, hogy érdeklődik irántatok?

Figyelt kérdés
Nyilván nem arra gondolok, ha konkrétan randira hív, mert az nyilván az.
2023. máj. 18. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Hát, én eléggé rosszul veszem a jeleket, tehát nálam egyértelmű jel, hogy szeretne tőlem valamit ami több mint barátság, az, hogy megfogja a farkam.
2023. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%
Bejelöl közösségi oldalon, s utàna rámír, se nem vásárlási, tételkidolgozás vagy hasonló okból, hanem csak lart pour lart.Gyakran keresi a társaságkm, vihorászik nekem, és a karom érintgeti. Ezek.
2023. máj. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikatív lesz, kedves, érdeklődik dolgok iránt. Nem konkrétan irántam, csak hétköznapi dolgokra gondolok. Keresi a társaságom, mind on-line, mind személyes ismeretség esetén.

Úgy elsőre ennyi.

2023. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha eleve kommunikatív és társasági ember, aki többnyire vidám, mindenkivel. Mitől lesz egyértelmű, hogy veletek más?
2023. máj. 18. 18:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A tekintete. És hogy megérint. Egy normális nő, engem márpedig ezek érdekelnek, csak ahhoz nyúlkál hozzá, aki tényleg tetszik neki. Bár, ha félénk, nem fog hozzád nyúlni.
2023. máj. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!