Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre van valami megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre van valami megoldás?

Figyelt kérdés

Egész életemben arra vágytam a legjobban, hogy legyen egy feleségem (lehetőleg az első barátnőm), akivel szeretjük egymást. Aztán felnőttem és kiderült, hogy a testi adottságaim nem teszik lehetővé ezt az életet.


Alacsony vagyok (173cm), de ami ennél is rosszabb az az, hogy nagyon kicsi a farkam (13cm körüli kis xar), ami miatt rossz a szex. Szóval csak úgy lehetne kapcsolatom, hogy tőlem megkap mindent, a jó szexrt pedig mástól. Ez viszont nem kapcsolat.


A megoldás arra kéne, hogy meg tudjak változni. Jelenleg csak komoly kapcsolat érdekel (de ott a megcsal/elhagy/össze se jön velem a méretem miatt lehetőségek vannak) és nekem a szex a nő öröméről szól és ebből szeretnék olyanná változni, akit nem érdekel komoly kapcsolat, csak megdugja a nőt és kész.


2023. jún. 24. 13:44
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
Az átmértője nem volt 3 cm. Olyan 2 és fél talán.
2023. aug. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
Egyetértek akkor te voltál kitágulva. Ennyit normálisan táguló női nemiszervnek éreznie kéne.
2023. aug. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
A 3cm alatti vastagság 0.
2023. aug. 21. 11:26
 34/46 anonim ***** válasza:

Kérdező, hozzád nem szólt senki, a másik kérdésed alatt is magadnak válaszoltál :D Nevetséges vagy.

31 hát, nem tudom... az tényleg nem túl vastag. De gondolom másban azért ügyesebb volt. :)

2023. aug. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Amúgy ez volt az egyetlen akit nem éreztem…..
2023. aug. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:

#34

Te vagy nevetséges. Sehol nem válaszoltam magamnak. Hozzád pedig főleg nem szólt senki. Menj akkor más kérdéshez.

2023. aug. 21. 11:36
 37/46 A kérdező kommentje:

#29

A férjedé mekkora?

2023. aug. 21. 11:37
 38/46 anonim ***** válasza:

Kérdező a másik kérdésed... senki nem írt napok óta, erre te odaböksz valami hülyeeséget.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2023. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

Nagy, de nem méregettem.

Amúgy meg a legnagyobb amivel találkoztam.

Az a vékony meg a legkisebb volt amivel találkoztam.

2023. aug. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Nem láttál még olyat, ami állva kb 3 centi, és ennyi :S
2023. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!