Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre van valami megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre van valami megoldás?

Figyelt kérdés

Egész életemben arra vágytam a legjobban, hogy legyen egy feleségem (lehetőleg az első barátnőm), akivel szeretjük egymást. Aztán felnőttem és kiderült, hogy a testi adottságaim nem teszik lehetővé ezt az életet.


Alacsony vagyok (173cm), de ami ennél is rosszabb az az, hogy nagyon kicsi a farkam (13cm körüli kis xar), ami miatt rossz a szex. Szóval csak úgy lehetne kapcsolatom, hogy tőlem megkap mindent, a jó szexrt pedig mástól. Ez viszont nem kapcsolat.


A megoldás arra kéne, hogy meg tudjak változni. Jelenleg csak komoly kapcsolat érdekel (de ott a megcsal/elhagy/össze se jön velem a méretem miatt lehetőségek vannak) és nekem a szex a nő öröméről szól és ebből szeretnék olyanná változni, akit nem érdekel komoly kapcsolat, csak megdugja a nőt és kész.


2023. jún. 24. 13:44
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:

Rengeteg pasi ezzel a mérettel és és SEMMI BAJ NINCS VELE!

Nem a méret a lényeg, mert ha nem tudod hogyan izgass fel egy nőt, teljesen mindegy, mekkora. A legtöbb nő amúgy is csak kézimunkával éri el az orgazmust, nem aktus közben.

2023. aug. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

#21

Majd beszélj nőkkel erről. Meg fogsz lepődni.

2023. aug. 6. 10:57
 23/46 anonim ***** válasza:

"Majd beszélj nőkkel erről."

Nem a neked megfelelő nőkkel találkozol és beszélsz. Keress tovább.

2023. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, és beszéltem nőkkel erről. Egy volt, aki szereti a 20-25 centist is, de inkább a kisebbet, az összes többi azt mondta, inkább a közepes vagy kisebb méretet szereti. Vizsgáltasd ki magad, mert baj van a fejedben.
2023. aug. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:

Ne vizsgáltasd ki magad kérdező, inkább csak óvatosan vesd fel ezt a témát.

Derítsd ki hogy az adott nő a 25 %-ban van e benne, vagy a többi. Ha igen, akkor tegyél úgy mintha csak olyan nők léteznének mint ő. Iszonyú kevés nő képes agyilag eljutni odáig, hogy nem mindenki ugyanolyan mint ő, de inkább azok akiknek számít a méret, jobban értik a helyzetet hogy esetleg nem mindenkinek számít. Amúgy nyilván eleinte pl én se voltam ezzel tisztában, tehát mondjuk az ember olyan tini kor után rögtön még nem is tudja mi hogy van, ha mondjuk volt egy pasim szerelmes vagyok és teljesen mindegy ez az egész. Később azért leesik.

2023. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:

#24

Milyen 20-25cm??? Az persze, hogy a legtöbb nőnek túl nagy. És még én vizsgáltassam ki magam, amiért a nőknek hiszek. Jó...


#25

Szerintem nincs 25%.

2023. aug. 6. 20:42
 27/46 anonim ***** válasza:
Te kicsinyled a 15 centit, akkor miről beszélünk? :D
2023. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:

#27

Nem is 15 centiről van szó...

2023. aug. 7. 08:49
 29/46 anonim ***** válasza:

Én mindig az gondoltam hogy nem a méret számít… Tévedtem.

Mikor megismerkedtem a férjemmel, és láttam hogy tényleg bolondul értem, akkor örültem hogy neki nagy van.

Valahogy azért mert tudom hogy találna mást is, sok nője lehetne és mégis én kellettem neki. Bár nem kürtölhetem világgá, de a legnagyobb amivel valaha találkoztam.

És volt előtte olyan is akibe hiába voltam szerelmes, olyan vékony volt hogy konkrétan én nem nagyon éreztem…

Amúgy nem a hossza számít hanem a vastagsága.

2023. aug. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
29 és mekkora volt az a nagyon vékony átmérőre kb? Mert lehet nem a pénisszel volt a baj, hanem veled.
2023. aug. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!