Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre van valami megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre van valami megoldás?

Figyelt kérdés

Egész életemben arra vágytam a legjobban, hogy legyen egy feleségem (lehetőleg az első barátnőm), akivel szeretjük egymást. Aztán felnőttem és kiderült, hogy a testi adottságaim nem teszik lehetővé ezt az életet.


Alacsony vagyok (173cm), de ami ennél is rosszabb az az, hogy nagyon kicsi a farkam (13cm körüli kis xar), ami miatt rossz a szex. Szóval csak úgy lehetne kapcsolatom, hogy tőlem megkap mindent, a jó szexrt pedig mástól. Ez viszont nem kapcsolat.


A megoldás arra kéne, hogy meg tudjak változni. Jelenleg csak komoly kapcsolat érdekel (de ott a megcsal/elhagy/össze se jön velem a méretem miatt lehetőségek vannak) és nekem a szex a nő öröméről szól és ebből szeretnék olyanná változni, akit nem érdekel komoly kapcsolat, csak megdugja a nőt és kész.


2023. jún. 24. 13:44
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
18%
Akarnád ezt az életet a gyerekednek? Miért akarnak az incelek szaporodni?
2023. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 Internyet ***** válasza:
88%

Nem vagy alacsony, a nők több, mint fele kb alacsonyabb nálad. A legtöbb nőnek elég az, ha vele egymagas vagy, nagyobb problémát jelent a szorongásod, amit aköré építesz, ami csak a fejedben létezik. A farokméreteddel sincs semmi baj, de nem megyek bele abba a lehetetlen spirálba, hogy embereket győzködjek, akik eldöntötték, hogy szarnak akarják magukat érezni. Olyan vagy, mint a testképzavaros lányok, azoknak is mondhatsz bármit, ők sosem fogják úgy látni magukat, ahogy mások látják. Még a halálos ágyukon sem.


Másrészt meg jesszusom, srác, lazíts már! Ne akarj feleséget a nulláról, ne az legyen a cél, hanem hogy találj egy (pár) jófej embert (lányt), akivel egyáltalán jól érzitek magatokat és van esély, hogy egymásba is zúgjatok.


Húzd ki a karót a fenekedből, még én is leizzadtam attól a feszültségtől és szorongástól, ami az írásodból átjött. Ne utáld már ennyire magad.

2023. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

#1

Mi az az incel?


#2

Sajnálom, hogy leizzadtál, én teljesen nyugodtan írtam.

2023. jún. 24. 14:01
 4/46 anonim ***** válasza:
94%

#3

Csak arra célzott, hogy egy rettenetesen kellemetlen és toxic ember vagy, azért nem lehet melletted megmaradni. Borzasztóan lehúzó ez a mentalitás

2023. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
92%
Figyu, én 170 cm vagyok, voltam együtt 163 cm-es pasival, nem volt hatalmas farka, mégis jókat szexeltünk. Önbizalmadat tedd rendbe! :)
2023. jún. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

#4

Akik ismernek pont az ellenkezőjét gondolják rólam.


#5

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2023. jún. 24. 16:29
 7/46 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj a magassagoddal. Ne 180 centis lanyokat nezz ki magadnak.

Es az intim adottsagod, mereted se legyen gond. Nekem az eddigi kapcsolataim közül, a legkisebb meretüvel rendelkezövel volt a legjobb az együttlet. Nagyon erös erzelmi kötelek volt kettönk között, illetve nagyon jol tudta a kezet/szajat is hasznalni.

Ahogy elöttem is irtak, tedd rendbe az önbizalmad. Szerezz be uj ruhakat, menj egy fodraszhoz, figyelj nagyon a tisztalkodasra, legyel apolt, hasznalj parfümöt, es erezd jol magad a börödben.

2023. jún. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

#7

A 6-os kommentem linkje az önbizalomról szól. Az ápoltság alap, a többi pedig nagyon hosszú történet.

2023. jún. 28. 09:00
 9/46 anonim ***** válasza:
95%
Más baj lesz ott, nem a méretek. A toronyban keresd!
2023. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

#9

Leírtam a kérdésben mindent.

2023. aug. 3. 08:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!