Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre van valami megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre van valami megoldás?

Figyelt kérdés

Egész életemben arra vágytam a legjobban, hogy legyen egy feleségem (lehetőleg az első barátnőm), akivel szeretjük egymást. Aztán felnőttem és kiderült, hogy a testi adottságaim nem teszik lehetővé ezt az életet.


Alacsony vagyok (173cm), de ami ennél is rosszabb az az, hogy nagyon kicsi a farkam (13cm körüli kis xar), ami miatt rossz a szex. Szóval csak úgy lehetne kapcsolatom, hogy tőlem megkap mindent, a jó szexrt pedig mástól. Ez viszont nem kapcsolat.


A megoldás arra kéne, hogy meg tudjak változni. Jelenleg csak komoly kapcsolat érdekel (de ott a megcsal/elhagy/össze se jön velem a méretem miatt lehetőségek vannak) és nekem a szex a nő öröméről szól és ebből szeretnék olyanná változni, akit nem érdekel komoly kapcsolat, csak megdugja a nőt és kész.


2023. jún. 24. 13:44
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Teljesen átlagosak a méreteid. Ne görcsölj, ismerkedj. Ne add fel az álmaidat.
2023. aug. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:

#11

Azon már túl vagyok.

2023. aug. 3. 10:04
 13/46 anonim ***** válasza:

Tehát érzéketlen tahóvá szeretnél válni,mert szerinted

ez majd meg oldja hogy kicsi a farkad? Érdekes elgondolás,annyi szent.

Olyan MacGyver-es.

2023. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

#13

Nyilván nem a méretem lesz nagyobb.

2023. aug. 3. 19:55
 15/46 anonim ***** válasza:
Rendelj nőt Kínából, vagy arrafelé, ott kicsi a nőknek is. Vagy itthon is van azért sok ilyen adottságú nő, akik örülnek hogy végre valaki nem okoz nekik fájdalmat.
2023. aug. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

#15

A nők max 5%-ának jó a 15cm alatti méret.

2023. aug. 5. 19:59
 17/46 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy. A 173 centis magasságod és a farkad mérete is teljesen jó! Nem a méret a lényeg, mert ha szárazon rakod be, tök mindegy, mekkora, az fáj. A nő élvezete, nedvessége a fontos, ha azt elérted akkor már oké. De a méreteiddel nincs baj.
2023. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
Tessék itt is van az 5 % (17-es). Lehet hogy nem is 5 % hanem inkább 25 %.
2023. aug. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
18 mert a kérdező már feltett egy másik kérdést ugyanebben a témában, ott is ezzel a baromsággal jön!
2023. aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:

#17

És még én vagyok a hülye? +10-15cm magasság, +5cm péniszhez és akkor jó méreteim lennének.


#18

A 25% se lenne túl sok, de ez inkább csak 5%.

2023. aug. 6. 09:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!