Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tudatosult bennem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tudatosult bennem, hogy az elmúlt 10 évben annyit változott, hogy milyen férfit keresek, hogy az nem igaz! Leírom lenn. Nektek is sokat változott? Valakinek esetleg hasonlóan, mint nekem? N

Figyelt kérdés

Régen: legyen jóképű, magasabb nálam, jó testű...

Most: Legyen egy ápolt, normális kiállású hapsi, akinek a külsője nem kelt bennem undort. (Tudom ez csúnya kifejezés, de sok férfivel még a csókot se tudom elképzelni, nem hogy a szexet. Tehát ez a probléma ne legyen, mert ez óriási akadály. Ha ez nincs, már jó a külseje nekem! Onnantól ugyanis a belső dönt.)


Régen: Legyen diplomás. ELENGEDHETETLEN! (Ezt nagyon komolyan vettem régen, a szüleim nevelése, nem az én hibám.)

Most: El nem tudom mondani, mennyire szarok a diplomára. :D Semmit sem jelent!!! Diplomás is lehet egy sikertelen, szegény, baromira buta ember. Diploma nélkül is lehet sikeres, jól kereső, lehengerlően intelligens ember.


Régen: Nem érdekel, ha szegény, csak legyünk boldogok, szerelmesek...

Most: Az egész élethez pénz kell, a szerelem nem gyógyszer, nem szórakozás, és nem ehető... Ne legyen szegény. Ketten együtt éljünk meg könnyedén, teljen az élvezetekre is.


Régen: Inkább ne dohányozzon... Mértékkel igyon...

Most: Szóba sem jöhet dohányos. Csak alkalomszerű alkoholfogyasztás felel meg, különben nem egymást keressük.


Más apró dolgok is vannak, de ennyi már bőven elég. :)


2023. jún. 23. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
70 évesen majd olyan lista lesz, hogy "Ne ijedjenek meg tőle a gyerekek" meg "Képes legyen egyedül kijutni a wc-re", "Emlékezzen a nevemre" :D
2023. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Te dohányzol, iszol alkoholt?
2023. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Benőtt a fejed, rájöttél mik az igazából fontosak. Es feltételezem ez a lista nem teljes
2023. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kimaradt a két, vagy legalább egy szám, hogy most mennyi vagy.

Egyébként semmi különleges nincs ebben, felnőttél agyilag is, a külsőségek és az ideák világából megérkeztél a racionalitásba.

2023. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Persze, hogy sokat változott. 10 éve még egy pasim sem volt az életbe', voltam pár randin és ennyi. Egyetemista voltam, nem volt aját munkám, nyilván az elvárásaim egzisztenciát tekintve is másak voltak, de egyébként külsőt tekintve is.

Szerintem az lenne a fura, ha valakinek ugyanaz a típusú pasi jönne be most, mint tinikorában mondjuk :D


Én például tudom, hogy 20 évesen nekem nagyon tetszette a magas szőke fiúk, most meg a sötétebb, szakállas pasikat szeretem, felőlem akár alacsony is lehet.


Huszonévesen én ennek a nagyon modern feminista mozgalomnak a híve voltam, mint ahogy sztem spk huszonéves, hogy van nekem saját pénzem, ki tudom én nyitni magamnak az ajtót, kifizetem én magamnak, nekem ne vegyen ajándékot, virágot kapni lúzer dolog, az degradáló mittomén, aztán közben rájöttem, hogy azért a lovagiasság egy létező dolog és jól esik az embernek, ha kedvesen és lovagiasan bánnak vele, most már egy sokkal tradicionálisabb párkapcsolati dinamikában érzem jól magam annak ellenére, hogy egyedül a saját életemben egy elég határozott és önálló ember vagyok, így nyilván a férfiakat illetően is ilyen irányba változott az ízlésem.

2023. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!