Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, hogyan változott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogyan változott a férfiideállotok az elmúlt 10 év során?

Figyelt kérdés
2022. máj. 1. 14:00
A kérdező szavazást indított:
Nem változott semmit. Ma is azok kellenek, akik régen.
Változott. Ma már nem kellene olyan pasi, akivel 10 éve jártam.
Egyéb vélemény (leírom kommentben)
29 szavazat
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
A kérdés nem konkrét emberekről, hanem inkább embertípusokról szól.
2022. máj. 1. 14:02
 2/24 anonim ***** válasza:
86%

Nem igazán változott, de járni soha nem jártam ideálommal (még nem ideálommal sem, mert ronda vagyok), úgyhogy emiatt nem tudhatom, hogy viselkednek azok a férfiak kapcsolatban, akik külsőre és személyiségre vonzanak.

Mondjuk felesleges "ideálokon" gondolkodnom, így 25 felett lényegében bárkivel összejönnék, aki ápolt és szépen bánik velem 😅

2022. máj. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
18%
#2 járunk? 🤣 Kb. Én így vagyok már 25felett ezzel csak férfiként..
2022. máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Magasabbak az elvárásaim.


15-16 évesen elég volt az, hogy jól néz ki, hűséges, vannak barátai és csinál valami menő hobbit (zenél, sportol, motorozik).


Ma már sok tekintetben megkövetelek egy ennél sokkal magasabb szintet, főleg a belső tulajdonságokban, képességekben, értékrendben. Mégis csak össze akarok vele költözni idővel, nem csak járogatni. Ehhez teljesülni kell néhány feltételnek pluszban...


Külsőre továbbra is tetszenek azok a fiúk, akik anno, csak idősebb verzióban. Mindig is a korombelieket preferáltam, mindig is őket fogom szerintem.


Az egyetlen lényeges különbség, hogy anno olyan fiút akartam, aki akart családot. Ma már csak olyannal jönnék össze, aki nem akar gyereket (nekem sincs, nem is akarok).

2022. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
16%
2: menj fel tinderre, bárkit megkaphatsz
2022. máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

#2


Tinder, 20 perc alatt tele lesz a naptárad randikkal.

2022. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

Nekem pl nincs nagyon listám, h mit várok el vagy mi az ideál.

Vagy megfog vagy nem.

Kicsit szimpatikusabb valaki, megismerem úgy ahogy van és majd kialakul, h kell e az illető vagy sem.

N30

2022. máj. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Mivel 10 éve tini voltam, elég sokat. Akkoriban azt tartottam fontosnak, hogy milyen stílusú, milyen zenéket hallgat, milyen hobbijai vannak.

Ma inkább a személyiség, az életcélok, a megbízhatóság, és az életstílus számít.

2022. máj. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
22%

#7


Gondolom nézzen ki jól, különben szóba se állnál vele. Vagy mindenkit megismersz? Még azt is, aki az utcán leszólít? Nyilván nem. Te is és mindenki más is külső alapján válogat...

2022. máj. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyre rosszabb a helyzet. Eleinte csak nagyon jó külsejű pasik érdekeltek. Aztán volt több jó külsejű pasim, akik belülről rohadtak. Szóval később már csak jó külsejű és tökéletes személyiségű pasik érdekeltek. Aztán találkoztam egy lepedőakrobatával. Akkor az addig elég jónak hitt szexuális életem épp csak tűrhetővé minősült. Tehát már csak tökéletes külsejű, belsejű lepedőakrobaták érdekelnek😂Na, ezzel egyidőben én is öregedtem. A korban hozzám illő pasiknál meg csak a filmekben van jó külsejű, személyiségről meg ne is beszéljünk. Az ágyban meg...hagyjuk is. Lassan örülhetek, ha kék tabletta nélkül is működik.Szóval egyedül vagyok, és úgy tervezem, ez már így is marad.
2022. máj. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!