Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, hogyan változott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogyan változott a férfiideállotok az elmúlt 10 év során?

Figyelt kérdés
2022. máj. 1. 14:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

9!

Nem szóltam kimondottan ismerkedni, eddig csak alakultak a kapcsolataim pl közös ismerős vagy valami program, ahol megismertem.

A kifejezetten mai jóképű férfiak kocka hassal nem is vonzanak.

7*

Nyilván kell egy vonzódás.

De a jelenlegi párom megnéznéd nem is hinnéd el, h nekem ő kell és szeretem ahogy van.

Az elején nem is tetszett és szimpatikus se volt. Aztán megismertem (busz sofőr, egy csoportba posztoltam valamit és utanna rámírt...régen is járt felénk, nagyritkán megyek buszal és még köszönni se köszönt sose), most meg akármilyen jó pasi jönne se érdekelne. Szval ne nem igazán jellemző rám a felszínes szó!

2022. máj. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
10: ez troll?
2022. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

"buszsofőr"


Szánalmas csóró aluliskolázott niemand :). Te se lehetsz nagy szám, ha még egy pilótára, fogorvosra vagy sebész főorvosra se futja...

2022. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

>busz sofőr, egy csoportba posztoltam valamit és utanna rámírt

mondjuk az hasonló intelligenciaszintű lehet, mint te, szóval egymásra találtatok. nagyszerű.

2022. máj. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
15%
Változott, a vastag pénztárcát jobban kedvelem 30 évesen, mint 20 évesen.
2022. máj. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
23%
Azért annyira nem csórók, nettó 310 megvan nekik, ami magasabb a medián bértől. Plusz lopják a gázolajat mind (igen, 3 at ismerek, mind lopja és eladja) hektoszámra.
2022. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Csóró! Aha...Ne magadból indulj ki.

Attól mert buszt vezet még nem luzer, mint itt sok rinyáló idióta pöcsh.

Valószínűleg Neked jogász vagy sebész a párod.🤣 Te mit tudsz felmutatni??

A másik azt se tudjátok milyen csoport...persze a kutya-tréner csoportba csak buta emberek vannak.


14! Az intelligenciáról meg sztm Te pont ne beszélj.


Egyre kevésbé sajnálom azokat, akikkel egy nő se áll szóba, nem csoda.

Ha elkeztem volna sorolni, hogy miket várok el, akkor meg egy felszínes dög lennék. 🤣

2022. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
42%

#17


Egyetemet végzett informatikus vagyok, 3 nyelven beszélek folyékonyan és még sorolhatnám. Viszont valóban ronda vagyok, ez tény ;).


Itt megtalálod a fizetésem:

[link]


Egyéb brilliáns kérdés? :)

2022. máj. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
67%
*briliáns
2022. máj. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
88%

Nem igazán érdekel a fizetésed és másé is csak annyira, hogy önállóan éljen. Eltartom magam, mindenre van, amire kell, köszönöm szépen!

Párom nyomozó volt, 3 éve hagyta ott...szoval ennyi.

Nekem meg bőven elég, h perfekt beszélek németül, nem volt sose ambicióm arra, hogy nyelveket beszéljek pl. Külön élek, van kocsim, nyaralásra is futja, a hobbim se olcsó.


De az Nálam eléggé leír Téged (persze nem kell, h erdekeljen. Engem se érdekel a Te személyes véleményed), hogy egy munka alapján leírsz valakit.

2022. máj. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!