Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól sejtem, hogy az elmúlt 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sejtem, hogy az elmúlt 4 évben mind a 3 esetben megpróbáltak volna átverni kolléganők?

Figyelt kérdés

Elég csúnya vagyok, a lábaim görbék a testem kissé deformált is semmilyen a hajam és öltözködésem is semmilyen 23/f. De hülye nem vagyok ezeket a "nőket" mind elküldtem vagy nem foglalkoztam velük mert akkoris gyanúsak voltak. Viszont csak az utóbbi időben random eszembe jutottak mert azóta mindet láttam terhesen és nem emlékszem pontosan de mintha mindet nagyából 9 hónap után. A jellemzésemmel arra akartam kilyukadni, hogy hülyének néztek-e esetleg és azt gondolták valami gyerektartásba behúzhatnak esetleg.

Másnak voltak ilyesmivel tapasztalatai?


2021. dec. 16. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Jesszusom.. 🥱🥱
2021. dec. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, ideje lenne ellátogatni a lakóhelyedhez legközelebbi pszichiátriai ambulanciára (természetesen maszkban). Kényszerképzeteid vannak.
2021. dec. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted szex után kilenc hónappal lesz terhes?
2021. dec. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Kezd egyre pihentebb lenni ez az oldal..
2021. dec. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Savlekotő ***** válasza:
88%
Át kéne lassan nevezni a gyakorit Incel tanyává
2021. dec. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom a farkad is annyira görbe, hogy nem lehet gumit húzni rá.
2021. dec. 17. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem túl erős, de látok egy kis írói vénát benned.


Kerekítsd szépen ki a sztorikat hátha...

Cumkzzon le minden nap, rajongjon érted!

Írd alá az apaságit, aztán lassan(!) ébredj rá, hogy nem is rajong: kezdjen forgazni.

A végén szülje meg a gyerekedet, aki egy göndör, dúshajú, egyenes lábú néger kissrác legyen!

2021. dec. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
egyenes lábú és egyenes farkú
2021. dec. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Elnézve ezeket a válaszokat látom mennyien élnek itt a gyk-n távol a valóságtól. Gondolom ezek az emberek azok akik csak a válaszuk értékelésével foglalkoznak. Köszönöm a trollkodást, biztos sok értelme volt.
2021. dec. 17. 07:15
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

9#


Igen, mi egy távoli absztrakt térben éljük az életünket. Errefelé csak azok a nők esnek teherbe, akikkel volt némi kontaktus. Ezek szerint nálad ez másként van

2021. dec. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!