Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól sejtem, hogy az elmúlt 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sejtem, hogy az elmúlt 4 évben mind a 3 esetben megpróbáltak volna átverni kolléganők?

Figyelt kérdés

Elég csúnya vagyok, a lábaim görbék a testem kissé deformált is semmilyen a hajam és öltözködésem is semmilyen 23/f. De hülye nem vagyok ezeket a "nőket" mind elküldtem vagy nem foglalkoztam velük mert akkoris gyanúsak voltak. Viszont csak az utóbbi időben random eszembe jutottak mert azóta mindet láttam terhesen és nem emlékszem pontosan de mintha mindet nagyából 9 hónap után. A jellemzésemmel arra akartam kilyukadni, hogy hülyének néztek-e esetleg és azt gondolták valami gyerektartásba behúzhatnak esetleg.

Másnak voltak ilyesmivel tapasztalatai?


2021. dec. 16. 21:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Folytasd a trollkodást ment egy új mérdés köszi
2021. dec. 17. 07:24
 12/14 anonim ***** válasza:
68%
Ezt a 9 hónapot miért emelted ki, áruld már el? Valami szimbolikus jelentőséget tulajdonítasz neki?
2021. dec. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés troll, egy trolltól. Mit vársz válaszként?
2021. dec. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked még életedben nem volt nőd, és csak szeretnéd, ha bárki rád nézne ;)
2021. dec. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!