Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, hany kalandotok/alkalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, hany kalandotok/alkalmitok/egyejszakasotok volt az elmult 1 evben?

Figyelt kérdés
Covid idoszak hatassal volt a randikra/kalandokra ezt megelozoen?
2022. aug. 28. 09:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Nem kalandoknak mondanám az ilyeneket hanem kihasználásnak.

Utoljára tinikoromban meg talán huszévesen használtak ki ugy utoljára hogy csak egymenetre kellek.

2022. aug. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Sosem volt egyejszakasom, nem is lesz.


24N

2022. aug. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

#1 a kihasználás meg a kaland más. A kaland az, amikor te is annyit szeretnél.


Nekem sosem volt ilyenem, az első kapcsolatomban vagyok, minden tapasztalatom a jelenlegi párommal szereztem. De úgy csóktól kezdve minden.


Amúgy nem ítélem el az ilyet, sőt. Lányok is érezzék jól magukat. Lehet én is belemennék ilyesmibe, ha nem lenne párom. Amíg nem volt párom ugyanezt gondoltam, csak annyit pluszban, hogy tapasztalatot párkapcsolaton belül szerettem volna szerezni.

2022. aug. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%

Nulla.

Már a covid előtt is a párommal voltam.

2022. aug. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem sokan csak kalandnak szépítik azt hogy masnao le se sz.rja a srác..
2022. aug. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyéjszakás nem volt (az már nem az én stílusom :)), de 1-2 páralkalmas komolytalan kaland igen.

A lezárások alatt nehéz volt összehozni egy-egy randit, viszont akkor úgy alakult, hogy többet beszélgettünk, ismerkedtünk a személyes találkozás előtt és nem rögtön azzal indult, hogy nosza, találkozzunk minél hamarabb. Többnyire annak a híve vagyok, hogy minél előbb megvan a személyes találkozó, annál jobb, hiszen ezer dolog lehet, ami csak személyesen jön át a másik személyiségéből. Viszont ennek a lassú ismerkedésnek is megvolt a maga eszenciája. Sokszor adtam esélyt olyannak, akinek egyébként nem, mert elsőre nem volt szimpatikus, aztán néhány beszélgetés után végül nagyon is az lett. Persze, ez lehet, hogy felszínesség a részemről, de az már más kérdés. :)

2022. aug. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nulla.
2022. aug. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy. Már bő fél éve nem volt kapcsolatom, így szex se. Elmentem szórakozni, ittunk, felmentem hozzá, megtörtént. Aztán én ennyinek tekintettem, de ő szeretett volna találkozni utána. Szimpatikus volt, a szex is meglepően jó volt, így felvetettem, hogy lehetne barátság extrákkal féle dolog köztünk. De bebizonyosodott, hogy -ahogy előtte is gondoltam- nem nekem való ez a laza kapcsolat dolog. Meg nem is tartott sokáig, mert 4 hétre eltűntem (sokáig voltam beteg), ezidő alatt meg barátnője lett, szóval...

Tanulságnak jó volt. Hiába hittem, megy ez érzelemmentesen is tud működni, nem megy, érzéseim lesznek. Elég szarul is esett, mikor vége lett. Persze ő erről nem tud, minden jót kívántam neki/nekik es azóta nem beszéltünk.

2022. aug. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

0

Ahogy az elmúlt 19 évben volt és ahogy a következő 91 évben is lesz.

2022. szept. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0
2022. szept. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!