Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha egy férfi munkatársam kéretlenül nyomul?

Figyelt kérdés
Eleinte csak nagyon haveri szinten dumáltunk párszor, de én hülye sajnos elmondtam neki, amikor szakítottunk az előző párommal. Utána kezdődtek eszkalálodni a dolgok: celzasokat tett, hogy randizzunk, meg megd.gna stb. Úgy, hogy neki közben van barátnője... Én már nem válaszolok neki netes felületeken, se nem keresem a munkahelyen, de nem veszi magát észre...és nagyon kellemetlen a szitu.

2023. jún. 19. 21:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
HR!
2023. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Voltam hasonló szituban, nem vettem tudomást róla..

Az egyik ilyen személy le is bukott mert a barátnője bejutott a messengerébe egy éjjel és látta miket írkált. Szerencse hogy én sose válaszoltam semmire.

2023. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
5%
Annyira nem erdekel y hogy gyors ki is irtad ide.. felnott ember letedre alap dolgokat nem tudsz megoldani.. de szerintem csak eggyutt erzest vartal azert irtal ide.. de en nem tamogatom a bunos lelkedet!
2023. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Szólsz a feletesnek, hogy szexuálisan zaklat, vagy írsz a barátnőnek, bizonyítékokat csatolsz az üzenethez, hogy megcsalná veled szívesen.
2023. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Egyszerűen megmondod neki, nem akarsz tőle semmit. (Pont)😅
2023. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Megtörtént velem is.

Én rá írtam a barátnőjére, hogy szóljon a hímribijének, hogy állítson magán.

A lány szakított vele, a pali meg azóta sem talált maga mellé senkit.

Tehát azt kapta amit érdemelt:D

2023. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Szólítsd fel, hogy szorítkozzon a köszönésre (vagy hagyja el azt is, ahogy neked tetszik). Ha nem használ, szólj a főnökének.
2023. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%
Létezik tiltás funkció,levegőnek nézés,személyügy...Szívesen!
2023. jún. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Ha nincs noje akk mrg arulkodni se tudsz..
2023. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én csak nem feltétlen akarnám meg rosszabbá tenni a helyzetet azzal, hogy a fonokhoz meg a HR-hez rohangálok. Tartok tőle, hogy valahogy még én kerülnek ki ebből rosszul :(
2023. jún. 19. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!