Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfi munkatársam beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi munkatársam beszélgetés közben nem csak az arcomra néz, hanem a nyakamat, dekoltázsomat (nem kivágott ruhában) vizslatja, az miert van?

Figyelt kérdés
Lassan téved arra a tekintete...

2022. nov. 3. 19:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Ez valami mentális sérültek foglalkoztatója? Mert normális nő tudná.
2022. nov. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ennyi idő alatt megtisztelhettél volna az igazi válasszal... Hálás lettem volna. Üdv, a retardált kérdező.
2022. nov. 3. 19:24
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

Na , amikor a retardált válaszoló és a kérdező talàlkoznak🤣


Ha azt mondjuk neked , hogy mert tetszik amit lát , mi lesz a következő kérdésed?


De..de..de..mi van akkor ha pl mélyen a szemedbe néz ?

2022. nov. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező hány éves vagy, 15?:D

Ja, bocs lehet, hogy már ők is tudják miért teszi! :D


Nyilvánvalóan végigmer, lehet csak úgy kivancsisagbol, lehet azért mert bejosz neki.

Ennyi.

2022. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az életkor és a flörtölési tapasztalatok nem feltétlen állnak egyenes arányban. Egy hosszú kapcsolatom volt, nem fiúztam, és megerősítésre volt, van szükségem.
2022. nov. 3. 19:45
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Terepfelmérés zajlott éppen. Migiri úgy ám!
2022. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

De miért? Ha azt írjuk, hogy nem jössz be neki elhiszed? Igazából mi sem tudjuk pontosan, mert nem vagyunk ott.

De én szerintem ha stírol, kétértelmű megjegyzései vannak, picit flörtöl, érdeklődik, kedves, esetleg egyszer, kétszer megerint, pl a hajad, kezed vagy bókol akkor több mint valószínű, hogy össze szűrné a levet veled.

Kérdés, hogy csak azt akar-e, vagy komolyabban is gondolja?

Neked kell ezt érezni, de mindenesetre szerintem ne ugorj mindjárt bele a lecsóba.

Ismerkedj vele, ha nem is alakul semmi a barátság is szép eredmény. :)

2022. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%
Újabb "rám nézett, mire gondolhatott?" típusú kérdés...
2022. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
7. Igen, előző találkozásnál flörtölt és kétértelmű megjegyzést is tett... most pedig ez...köszi. persze, nem az esküvőt tervezem, csak érdekelt a véleményetek.
2022. nov. 3. 20:21
 10/15 anonim ***** válasza:

Na, akkor nyilvánvaló mit akar :D

(4es&7es voltam.)

2022. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!