Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők férfival beszélgetéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők férfival beszélgetéskor párkapcsolati státuszukat milyen okból tudatják?

Figyelt kérdés

Pl. egyetemen, munkahelyen stb. most ismersz meg egy új csoporttársat, kollégát, szünetben beszélgettek stb.


És a nő az első pár percen belül belefűzi mondanivalójába hogy megtudd neki van párja.


Az érdekel ennek mi lehet a legfőbb oka:



2022. okt. 23. 11:07
A kérdező szavazást indított:
tényleg van párom, és ezt minden férfival tudatom(akár vonzónak tartom mint férfit, akár nem)
ha nem tetszik a férfi akkor ezt hazudom hogy ne próbálkozzon
a férfi valami olyan érdeklődő jelzést adott, amiért tudatnom kell hogy van párom
vonzónak tartom mint férfit, ezért minél hamarabb tudatom, hogy párom van, hogy egyikünk se lépjen túl egy határt
nem tartom vonzónak mint férfit, ezért minél hamarabb tudatom, hogy párom van, hogy ne lépjen túl egy határt
egyéb: írd le
22 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Mert még véletlenül sem akarja, hogy a beszélgetőtársa rámozduljon. Ennyi eszed sincsen, kérdező?
2022. okt. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem meg a történet végkimenetele szemszögből nem mindig van jelentősége az ilyen infóknak. Ha jobban megismeri, az is elképzelhető, hogy vele fogja megcsalni a párját, mert rájön arra, hogy ez a srác sokkal figyelmesebb, stb. mint az az alak, akivel együtt van.


Ugyanakkor az is elképzelhető, hogy tényleg csak le akarja koptatni a srácot.

Több esélyes tehát a dolog.


Még valami:


Én emlékszem egy esete, amikor az utcán csajoztam, és a nő fülig erő szajjal, csillogó szemekkel mondta, hogy van pasija. Vagyis erkölcsösnek akart tűnni, de azt nem tudta tagadni, hogy bejövök neki, ahogyan nézett rám, egyértelmű volt. Meg elég közel is állt hozzám, szinte már az intim zónájában voltam bent.

Az egész rajtam múlott, ha ott úgy döntök, hogy tovább fűzöm a szálakat, feltehetően a lány nem állított volna le.

2022. okt. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy semmiképp ne próbálkozzon.
2022. okt. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

# 1


ez világos hogy ezért mondja persze.


De miből gondolhatja hogy rá akarok mozdulni, mikor semmi bókot nem mondtam, nem flörtölgettem, nem viccelődtem, 5 perce beszélgetünk mint csoporttársak, kollégák.


Ezért érdekel hogy valami mögöttes dolog van e. Tehát akkor mondja ha külsőre mint férfit vonzónak lát, és ezért eleve ezzel kijelöli a határokat? Hogy véletlenül se tévedjünk flörtölős terepre?


Vagy nem tekint rám férfiként és ezért mondja, hogy egy számára nem vonzó férfi ne kezdjen el véletlenül se flörtölgetni.


Ez érdekel engem.

2022. okt. 23. 11:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Bármelyik lehet, de azért ne nagyon menj bele az álmodozásba.
2022. okt. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

# 5


azért kérdezem mert ez a nő konkrétan gyakran keresi velem a szemkontaktust,

ő jött oda bemutatkozni, szünetben azonnal valami ürügy miatt hozzám szól, pedig máshoz is szólhatna, hát mondom akkor beszélgessünk.


Előadáson ülünk, szemem sarkából látom néz, odanézek elmosolyodik zavartan.

2022. okt. 23. 11:59
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindig megszóltak, hogy nem mondtam el már az elején, hogy kapcsolatba vagyok (férfiak, nők egyaránt), így mindig közlöm. Ennyi.
2022. okt. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, csinos nőről van szó. Nyilván az a tapasztalata, hogy előbb-utóbb rárepülnek, ezt próbálja megelőzni. Nem mintha ezzel bármit is meg lehetne akadályozni. Engem olyanok is megkörnyékeztek, akik jól ismerték a férjemet, de ez egy cseppet sem zavarta őket.
2022. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elmondom én miért szoktam:

mert többször előfordult, hogy bepróbálkoztak, mert pl azt hitták, hogy flörtölök, bejön stb.

A legtöbb pasi vagy flörtöl vagy bepróbálkozik..


Pedig szó sem volt róla, semmit nem csináltam, csak beszélgetek, vagy ne adj isten hlyülök, ég csak nem is olyan a téma, nem is utalgatok, tényleg SEMMI.


A legtöbb pasi ha egy nem ronda csaj, aki kedves és nem bunkó, beszél vele, akkor már egyből többet lát bele, de minimum idővel. Nekem nem egy kollégámmal volt ilyen gondom, pedig szívesen haverkodok inkább férfiakkal. Ha nem próbálkoznának be..


Szóval én ezért, tapasztalatból, miszerint sokan a kedvességet és ha mondjuk nem vagy bányarém, már késztetésnek érzik, hogy a csajnál bepróbálkozzon. Ennek nincs köze ahhoz, hogy vonzónak látlak-e, pusztán az évek folyamatos tapasztalatából adódik, tök mindegy hogy néz ki egy pasi, ha haverkodom vagy kedves vagyok vele, muszáj felhoznom a páromat, hogyne érte félre..

2022. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!