Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly témákról hogy beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly témákról hogy beszélgettek a párotokkal?

Figyelt kérdés
Asztalnál ülve, ágyban fekve. Hogy hozzátok fel a témát? Bármi komolyabb témára gondolok.

2021. szept. 28. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Nehezen.
2021. szept. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ágyban fekve szeretem, kevés fénnyel :D Úgy valahogy könnyebben bele tudok kezdeni
2021. szept. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen este, amikor a gyerekek már elaludtak, hogy ne kelljen félbehagyni a dolgot. Ezen kívül nincs fix dolog, hogy csak ülve vagy fekve megy, ha már ketten vagyunk, akkor megy a dolog.
2021. szept. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Mi bármikor bárhol 🤷‍♀️
2021. szept. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akármikor. De leginkább, ha csak kettesben vagyunk.
2021. szept. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Kettesben, Figyelj gondolkoztál már a váláson?

Engem foglalkoztat,hogy mit tennél,ha elválnánk?

Sokáig szokott erlelődni bennem,de akkor kendőzetlenül beszélek róla.

2021. szept. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Evés közben sosem. Szeretek enni, és nem áldoznám be egy kajálásomat sem egy esetleges vitáért :D

Lefekvés előtt közvetlenül sem szoktam, nem szeretem elrontani az éjszakai alvást ilyesmivel. Meg nem szeretek összevitázva lefeküdni.

Mert hát sosem tudni egy ilyen komoly beszélgetésnek mi lesz a kimenete..

Általában tv-zés, számítógépezés közben, mikor úgy érzem mindketten jobb passzban vagyunk, nyugodtabb hangulat van.

2021. szept. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi estenként, vagy nap közben, kutya sétáltatás alkalmával. Szóval ha valaminek már van egy alapja ami nemrég vetődött fel, vagy egy film hatására beugrik valami, akkor szinte ott és azonnal felhozzuk.


Kb úgy, hogy "Egyébként az elmúlt pár napban sokat gondolkodtam hasonló dolgokkal kapcsolatban,mint xy a filmben."


Vagy pl én szeretek felvezetni egy témát, akár úgy, hogy elmondok egy hasonló esetet, vagy mutatok egy videót és akkor már tudjuk szőni a saját gondolatainkat.


Vagy úgy, hogy ülünk, és egyszerűen felteszek egy kérdést az adott témával kapcsolatban.


De sosincs körmondat meg napokon át tartó célozgatás, gondolatolvasásra való hajlamunk egyikünknek sincs.

2021. szept. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor épp eszembe jut és van kedvem beszélni róla.
2021. szept. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!