Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfi munkatársam beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi munkatársam beszélgetés közben nem csak az arcomra néz, hanem a nyakamat, dekoltázsomat (nem kivágott ruhában) vizslatja, az miert van?

Figyelt kérdés
Lassan téved arra a tekintete...

2022. nov. 3. 19:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb.. - Ez most komoly kérdező? 🤦‍♀️
2022. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem érintettük meg még egymást. Ez nem stimmt.
2022. nov. 3. 20:32
 13/15 anonim ***** válasza:
76%

2 férfi kolléga volt már így, az egyik ott felejtette épp a szemét pár mp-re miközben beszéltem hozzá. A másik meg míg hozzám beszélt, folyamatosan a dekoltázsom és a szemem között járatta a tekintetét.


A férfiak ezt nem tudják 90%-uk kontrollálni, és nem nem szoktam kivágott felsőben járni, de hát mit tegyek, van mellem. Megszoktam.


Nyilván azért nézi, mert tetszik neki amit lát, de a komolyságot ebből pont nem fogod leszűrni, sőt.. Azt majd csak idővel.

2022. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem volt hasonló, hogy nem vagy nehezen tudtam az emberek szemébe nézni beszélgetés közben.

Szóval mindenhova nézek, ahova csak lehet.


Gyakran a dekoltázs, nyak vagy hasonló helyeket néztem, mert elég közel voltak az archoz. Méghozzá nem is tudatosan.



21/f

2022. nov. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
48%
Alád nyúlna.
2022. nov. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!