Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az a sztereotípia,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a sztereotípia, hogy a mai lányok nagyon könnyen adják magukat, illetve discoban kimennek simán valaki a WC-re, amikor ez nem igaz?

Figyelt kérdés
2023. jún. 10. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Mert régen nem volt szex házasság előtt. Ahhoz képest ma könnyen adják magukat.
2023. jún. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Mert van mondjuk 10-ből egy ilyen lány, tehát minden második lány ilyen egyes férfiak logikája szerint.
2023. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem általában azok mondják minden nő ri***c, akinek nincs sikere a nőknél. Az én tapasztalatom, hogy a fiatal lányok félénkek, inkább a 40-50 éves nők, akik bevállalósak
2023. jún. 10. 14:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a fele igaz csak. Én szerettem a szexet, könnyen adtam magam imádtam az újdonság varázsát és nem volt önbecsülésem. Az összes lány akit ismerek ugyan ez, nem volt önbecsülés és jól esett nekik hogy vonzónak találják őket, könnyen adták magukat. Ez nem r*bancság ez inkább csak egy lelki betegség következménye.

De egy olyan lányt sem ismerek aki wcben szexelt volna... Az leginkább csak a visszautasított férfiak bosszúja.

Meg amúgy egy lányra könnyebben rásütik hogy k*rva stb...

2023. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
4. Nem a wc szex a lenyeg, ha nem hogy vihetok.. de manapsag ha latjak van penzed es koltesz rajuk egy 20 ast akkor mennek el veled.. regen is elmentek de nem a penz miatt.
2023. jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Mer sok ilyen van és az emberek többségének rossz tulajdonsága az általánosítás.
2023. jún. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert a sok önbizalomhiányos pasi elkezd ilyeneket terjeszteni. Erről van egy jó sztorim még tinikoromból. Az egyik ismerősöm elkezdett hencegni azz, hogy egy csajt, nevezzük VIrágnak, hogy megujjazott a WC-ben. Aztán meg amikor Virágot szembesítettem ezzel pár év múlva, teljesen kiakadt, hogy mit képzel magáról, nem is volt ilyen stb.

Azért terjesztenek ilyenekt, mert egyrészt buták... Nem gondolnak arra, hogy az emberek kommunikálnak. Másrészt meg 0 önbizalmuk van.

2023. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7. Sok no letagadja.. nekem volt olyan nom aki letagadta , hogy megdugtam.
2023. jún. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdekes de pl nálam is terjesztette azt fiú hogy leszoptam a wcben. Közben annyi történt hogy táncoltunk ( kicsit erotikusan nyomtam talán) és annyira kivolt hogy wcre akart vinni. Én ezt nem akartam mert csak élveztem azt hogy felhúztam, önbizalmat adott de többet nem terveztem vele. Azzal ment ki hogy én leszoptam, mert annyira fájt neki a visszautasítás. Ja amikor haverok előtt számonkértem hazudozott meg röhögött hogy ő úgy emlékszik. Fél év múlva rám írt, hogy nem tudja ki terjesztette de ha megtudja megveri mert nem igaz, ne haragudjak...
2023. jún. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!