Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vizsgaidőszakban minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vizsgaidőszakban minden egyetemista csaj meghülyül?

Figyelt kérdés

Idáig három olyan egyetemista csajjal ismerkedtem akik a vizsgaidőszakban 180 fokos fordulatot vettek és meghülyültek.


Odáig úgymond foglalkoztak velem, érdeklődtek irántam,utána meg szinte le se sz4rtak az üzeneteimet és ők voltak felháborodva ha szóvá tettem ezt.

Nem bombáztam őket napi 56 üzenettel,szóval nem erről van szó


2023. jún. 3. 20:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem férfi az exem és ő is meghülyült, szex 0 volt másfél hónapig, tali max akkor ha a közelében lévő plázába elmentem és akkor ott elmesélte mit tanult majd hazament, nem nagyon írt vissza. Majd amikor mondtam hogy ez nem oké jött ezzel a soviniszta dumával hogy én sokkal szarabb vagyok mert nekem minden hónapban egy hétig "bajom" van (=menstruáció), neki meg évente kétszer másfél hónap és fogadjam el...
2023. nov. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!