Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vizsgaidőszakban minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vizsgaidőszakban minden egyetemista csaj meghülyül?

Figyelt kérdés

Idáig három olyan egyetemista csajjal ismerkedtem akik a vizsgaidőszakban 180 fokos fordulatot vettek és meghülyültek.


Odáig úgymond foglalkoztak velem, érdeklődtek irántam,utána meg szinte le se sz4rtak az üzeneteimet és ők voltak felháborodva ha szóvá tettem ezt.

Nem bombáztam őket napi 56 üzenettel,szóval nem erről van szó


2023. jún. 3. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Kb. napi 144x nézünk rá a telefonunkra. Ha csak a 10%-át vesszük figyelembe, akkor is 14x láthatták az üzeneteidet. Ha érdekelsz valakit, akkor azért naponta legalább 1x fog írni, még ha elfoglalt is. Ez a vizsgaidőszak csak kifogás. Főleg, hogy a legtöbben büfé szakokon tanulnak, nem pedig egy orvosin vagy mérnöki karon.
2023. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Igen. De nem csak a lányok csinálják ezt. Párom másodéves volt orvosin, amikor összejöttünk. Hát az első pár vizsga időszakból majdnem szakítás lett. Semmi másra nem tudott figyelni, sokszor rajtam csattant a stressz. Meg kellett nekem is tanulni, hogy hogyan álljak hozzá, és neki is. Ez kemény dolog tud lenni, ami teljesen leszívja az embert.
2023. jún. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk miért nem jársz nem egyetemista nőkkel inkább? ^^
2023. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Én férfi vagyok de miután mostmár sokadig napomat töltöm a polgári perrendtartás társaságában, így igen, kezdek megőrülni kicsit...
2023. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem meghülyülés. Ez lenne a normális. Legalábbis azoknak akiknek fontosak a tanulmányaik. Igen, vizsgaidőszakban nem néztem a telefonom, nem válaszolgattam üzenetekre mert csak elvonta a figyelmem. A barátommal max öt percet beszéltem naponta és ennyi, plusz a sikeres vizsga után írtam neki egy pipa jelet. Érdekes, meg tudta érteni és nem balhézott. Sőt, még bátorított is, hogy a vizsgára koncentráljak
2023. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Olyan könnyen meg lehet állapítani, hogy ki járt egyetemre és ki nem. Ki tesz fel hülye kérdéseket és ki nem. :D

Egyébként képzeld kérdező én levelezős egyetemista csaj vagyok, aki mellette dolgozik is. Gondold el én hogy meghülyülhetek. :D

2023. jún. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
ól teszik, ilyen szitukban tanulni kell, nem mindenkinek elsődleges életcélja a pasizás, barátozás...
2023. jún. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#4


Joghallgató a csajod?

Őszinte részvétem.

2023. jún. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem csak csajok szerintem, de én is totál ideg voltam. Főleg hogy már előtte is állando számonkérések voltak,azért hogy mehessünk vizsgázni, már mire a vizsgaidoszak elkezdődött totál kész voltam. Ez ilyen sajna.
2023. jún. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

8as


4es vagyok, nem joghallgató a csajom, én vagyok joghallgató:D. Csak azért írtam h át tudom érezni ha valaki a vizsgaidőszakban kezd megőrülni.

2023. jún. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!