Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jelent meg hirtelen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jelent meg hirtelen a káma szútra a barátom polcán?

Figyelt kérdés
a barátom (szerelmem) polcán egyik napról a másikra megjelent a káma szútra. nem említette hogy kapta valakitől, semmit se mondott róla. csak ott van. de más könyvek nem nagyon vannak.. talán egykettő autós elfekvőben. nem régóta élünk szexuális életet, nem hiszem hogy megunt volna (kb 1 hónapja). engem valamiért mégis zavar... pontúgy van letéve, hogy a gerincét simán lássam az ágyáról - ami az egyetlen ülésre is alkalmas hely a szobában és olvasható a cím is.. nemtudom miért vagy miért nem mondja.. mi lehet a baj? ilyen rossz velem?
2008. dec. 30. 00:05
 1/9 anonim válasza:
100%
Miért nem kérdezel rá hogy az a könyv honnan van????
2008. dec. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ma láttam először (: és tudod.. nőbőlvagyok, először kombinálok, utána oldom meg egyszerűen a dolgaimat :D
2008. dec. 30. 00:18
 3/9 anonim válasza:
100%
ugyan az vok... én is nőből vagyok...de én tuti megkérdeztem volna...sztem kérdezd meg te is..:P
2008. dec. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jójó.. megkérdezem.. mert amióta eljöttem tőle, egyrejobban érdekel (: holnap elsődolgomlesz ha belépek a szobájába.
2008. dec. 30. 00:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"polcán egyik napról a másikra megjelent a káma szútra" Szerinted laponkent kellene odatennie? :)

Valszeg boviteni akarja a repertoart, uj dolgokat szeretne megismerni veled. Szo sincs rola, hogy megunt volna teged.

2008. dec. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ez tetszik(: laponként..na akkor lehet hogy még jobban meglepődnék.

egyébkéntpedig köszönöm szépen hogy még az éjszaka közepén is válaszolgattok a paranoiás kérdésemre (::

2008. dec. 30. 00:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg túlreagálod az egészet :D

holnap megkérdezed, és majd megmondja h előhalászta az ágy aljából, mert takarított meg blablabla :P szal nem hiszem, hogy valami komoly lenne :D

2008. dec. 30. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek vannak vágyai, bizonyos pozitúrái amiket szívesen kipróbálna, és nem meri kimondani hát utal rá. Légy nyitott, és ne mondd egyből rá bármire, hogy nem! Inkább próbáld ki, és merd megmondani hogyha mégsem tetszik. Amúgy nyugi attól még nem un téged, hogy van egy könyve ;)
2008. dec. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én levenném a polcról, és javasolnám, h nézegessük együtt ^^ persze én is mindenből nagyobb gondot csinálok mint alapból kéne, dehát ez van... ilyenek vagyunk mi lányok:D
2008. dec. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!