Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El tudnátok fogadni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnátok fogadni, hogy a barátnőtök ilyen? Megbízom benne, de mégis néha elgondolkozom azon, hogy ez nem normális dolog és rám se vet túl jó fényt a viselkedése

Figyelt kérdés
az a lényeg hogy régen nagyon önbizalomhiányos volt, ami már átfordult az ellenkezőjébe és imádja ha rá figyelnek, ha ő a "legjobb csaj" mindenhol ahova megyünk és ezt el is éri azzal, hogy sokszor kihívóan öltözik, de leginkább azzal, hogy nagyon pörgős és flörtölős a viselkedése.. fiú haverjaimmal azonnal elkezd flörtölni, tenni-venni magát nekik. Ha idegen férfiak mennek oda hozzá pl. buliban akkor már hálisten leszokott erről, mióta velem van, de a társaságunkban lévő fiúkkal folyamatosan kacérkodik. Amit persze mindenki tud, hogy az én barátnőm és tiszteletben is tartják, barátnőm se csalna meg soha, de neki ez a szórakozás úgymond, hogy ezt csinálja..
2023. máj. 8. 18:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
32%

1. a másik ember nem a tulajdonod, ha nem bírod elviselni olyannak, amilyen engedd el

2. kompenzál - megértem őt, én is voltam padlón, nulla önbecsüléssel, és miután összekaptam magam végre, ÉLTEM - nem pasizgattam, de örültem, hogy figyelnek rám, vagyok valaki, nem a "csúnya lány, akit bottal sem piszkálunk meg", és a többi

2023. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%
Érezni akarja hogy kell a férfiaknak? Hát kéne a francnak ilyen barátnő akinek nem vagyok elég és másoknak kelleti magát. Igaz nő vagyok de ha párom flörtölgetne más nőkkel akár barátnőkkel arra a kifogásra hivatkozva hogy neki ez kell hát úgy kihajítanám mint macskát sz**rni. Ez szerintem rohadtul megalázó és gáz az egész kapcsolatra azt vetíti hogy sz*r és nem vagyok neki elég.
2023. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem, megmondanám neki, hogy:

https://www.youtube.com/watch?v=XUbGy3jlo3I

2023. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%
Az biztos, hogy van valamilyen mentális problémája (plusz a kis önbizalom hiányosból egoistává vált, mint ahogy írtad). Arra nem gondol, hogy akikkel flörtöl, egyik-másik komolyan veszi vagy többet gondol az egész viselkedése mögé és elkezd iránta érezni, aztán mire leesik nekik, hogy nem lehet vele több ugye miattad, addigra már régen belezúgtak? Hogy ez nekik milyen szenvedés lesz idővel, az neki mindegy, mert mossa kezeit, gondolom. Ő csak ártalmatlan flörtölésben vett részt... Lehet, el kellene vele erről beszélgetni. Férfiakban is vannak ilyenek, a tipikus egofényezők. Igazából nagyon aljas emberek, gyűjtik az értük rajongó nőket, mint méhecskék a virágport... Teljesen kihasználják a rájuk irányuló figyelmet, mondhatni abból táplálkoznak. Ezt hasonlónak tartom az energiavámpírsághoz egyébként. De te tudod, te ismered, ugyanakkor én kíváncsi lennék, hogy ő fordított esetben mit szólna.
2023. máj. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%
Tok jol ellehettek, kozben meg azt sem veszed eszre, hogy megalaz. Ennek a nonek te keves vagy. Mas no ugy utasitja vissza a legkisebb probalkozast is, amikor kapcsolatban van, mint a huzat. Ez a normalis. Amit o csinal az a beteg. A beteget pedig kezelni kell, addig nem alkalmas parkapcsolatra. Hulyeseget csinalsz, ha hagyod ezt tovabb, es lovagot probalsz jatszani mellette. A vegen mindketten megszivjatok, mert egyikotok sem kontrollalja onmagat.
2023. máj. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez rád nézve tök megalázó, és normális embernek is megvan a véleménye arról a nőről (meg a pasijáról is...), aki a párja jelenlétében is képes másokkal kacérkodni. Nevezhető ez önbizalomnövelőnek, vagy aminek akarod, de kapcsolatban élő embertől egyáltalán nem normális, és lehet, hogy a barátaid nem veszik komolyan rád való tekintettel, de jobbára elkönyvelhető az ócska riherongy kategóriába, Te meg a lúzerek királyának. Szerintem irtó tiszteletlen irányodba; ki tudja, hogy meddig megy el ilyen önbizalomnövelés céljából? Majd legközelebb társekeresőzésen kapod? Kapcsolatban élő ember ne ezzel növelje már az önbizalmát; szánalmas.
2023. máj. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!