Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El tudnátok fogadni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnátok fogadni, hogy a barátnőtök ilyen? Megbízom benne, de mégis néha elgondolkozom azon, hogy ez nem normális dolog és rám se vet túl jó fényt a viselkedése

Figyelt kérdés
az a lényeg hogy régen nagyon önbizalomhiányos volt, ami már átfordult az ellenkezőjébe és imádja ha rá figyelnek, ha ő a "legjobb csaj" mindenhol ahova megyünk és ezt el is éri azzal, hogy sokszor kihívóan öltözik, de leginkább azzal, hogy nagyon pörgős és flörtölős a viselkedése.. fiú haverjaimmal azonnal elkezd flörtölni, tenni-venni magát nekik. Ha idegen férfiak mennek oda hozzá pl. buliban akkor már hálisten leszokott erről, mióta velem van, de a társaságunkban lévő fiúkkal folyamatosan kacérkodik. Amit persze mindenki tud, hogy az én barátnőm és tiszteletben is tartják, barátnőm se csalna meg soha, de neki ez a szórakozás úgymond, hogy ezt csinálja..
2023. máj. 8. 18:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Azt kellene megtanulnod, hogy a másik ember nem a tulajdonod. Ne próbáld megváltoztatni, nincs hozzá jogod egyszerűen. Ha nem tetszik, akkor másik párt kellene választani. Jellemző probléma, hogy állandóan azzal a típussal jöttök össze, akit szidtok, aztán megy a sírás.
2023. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Ejtsd ezt a nőt. Idő kérdése, hogy ki fogja vinni. Dehogy nem te, az tuti.
2023. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Lepattintanám.
2023. máj. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy ezen kívül azt mondhatom, hogy minden tökéletes vele, az ideálom minden szempontból
2023. máj. 8. 19:06
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Hiába az, ha egyszer megcsal, mert azt érzi pl. hogy te nem adsz neki kellő figyelmet. Ő neki nincs önbizalma egyáltalán. Csak most összejött veled és adott neki amolyan löketet, hogyha egyszer neked kellett akkor másnak is fog és ezért próbálgatja a szárnyait, a határait, hogyha te nem leszel, akkor ne essen "vissza" de igazából ugyanott van, ahol volt, csak az ellenkezőjét teszi. Súlyos probléma viccen kívül.
2023. máj. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5-ös. Volt már egy pár kapcsolata, köztük olyan is ami 4 évig tartott..és nem tini már, 27 éves. Annyira nem egy szexmániás valaki, hogy szüksége legyen arra, hogy mással szexeljen, ilyen téren én úgy gondolom, hogy maximálisan kielégítem. Valahogy ahogy elmondja ezt nekem az lehet a lényege, hogy érezni akarja, hogy a férfiaknak "kell" ő és amikor valaki tetszik neki és bele is megy a flörtölésbe akkor nem fogja vissza magát mert kb olyan neki ez az érzés mintha drogozna.. + arra is rálát, hogy azóta van ez, mióta tini korában az apja elhagyta
2023. máj. 8. 19:17
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Csak hiú…
2023. máj. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

Írtam én azt, hogy az első kapcsolata vagy? Lehetsz te a huszadik is, hogyha egyszer nincs önbizalma, komplexusos.

Azt írtam, hogyha tegyük fel nem kap törődést, ami számára fontos, akkor félrelép. Nem kell, hogy szexmániás legyen egyáltalán. Megadsz neki mindent mégis szüksége van más férfiak bókjára, flörtre. Akkor mi lesz akkor ha szerinte nem adsz meg neki valamit? Úgy szétcsal, mint a huzat!

Droghoz hasonlítja a férfiak figyelmét, akik nem tisztelnek téged, mert a haverok és az idegen férfiakkal is leművelte (vagy folytatja a hátad mögött), akik mást nem látnak benne, mint egy r*b*t, vagy egy lyukat. Annyira lealacsonyodik, hogy többet ér neki a flört, ráadásul a droghoz hasonlítja az egészet, mint a veled való kapcsolatot!!!

Pszichológiai segítségre lenne szüksége, nem más pasikkal való koketálásra - egyébként már most is csal, a flört megcsalás, az meg hogy te aszisztálsz hozzá egyenesen katasztrófa.

2023. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
Ez azért van, mert ha egy önbizalomhiányos végre önbizalmat érez akkor azt ki akarja használni és gyakran túlkompenzál. Mondd el neki hogy észlelted ezt a viselkedését és kérdezd meg hogy magáénak érzi-e. Lehet ő egy ilyen típus, de ugye ez nem jön ki amikor nincs önbizalma valakinek, ezért ért téged meglepetésként.
2023. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én csak arra lennék kíváncsi 81%-os, hogy miért pontozza le az emberek válaszait, de nem ír semmit. XD


Kérdező, én nem akarok neked, se neki rosszat, te is tudod, hogy amit csinál és ahogy vélekedik róla nem egészséges mentalitású emberre vall, azért írtál ki kérdést. Tegyük fel tényleg, de tényleg szerelmes beléd. Miért nem elég neki, akkor az, hogy te bókolsz? Mert nem magabiztos, vagy igazából benned se bízik.

Az, hogy az apja elhagyta mely nyomot hagyott benne, már 27 éves, jó sok év eltelt és más férfi se tudta eltuntetni,lehet még rá is tettek. Ha nem megy el pszichológushoz annak amit produkál nem lesz jó vége. Vagy elhagy másért, megcsal még jobban, mint most, vagy megcsal és te vele maradsz, mert szereted és elveszi a te önbizalmad is. Azt akarod? Ülj le vele beszélni, hogy ez nem vezet jóra, ha nem változik, ha nem megy szakemberhez, akkor szakíts hiába szereted, mert tönkretesz téged is.

2023. máj. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!