Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem, Esélyem sincs,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerzo kérdése:

Beleszerettem, Esélyem sincs, Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Egyik oszt. társam elég régóta tetszett és ahogy kezdtem egyre jobban megismerni beleszerettem. Viszont tisztába vagyok vele hogy soha nemfogom tudni megszerezni és nemtom hogy felejtsem el ha meg 4 évig 1 osztályba fogok vele járni

16/F


2010. okt. 9. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én is így vagyok :(
2010. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Most írhatnám azt nektek, hogy keressetek egy másik lányt, de ha az olyan egyszerű lenne. Egyébként nekem egy évfolyamtársam tetszik és reménytelen :S
2010. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
mire ez a negatív hozzáállás? a remény hal meg utoljára. még ha ez sokszor sajna nem így van, de legalább nem adod fel:P tényleg nem szabad feladni és elkeseredni...;)
2010. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Moszuke ***** válasza:

pf ugyan már.. kb 9évesen szerelmes voltam egy lányba és a mai napig nem felejtettem el, itt lakik a környéken, van pasija, egyetem, éli az életét.


mért kell valaki elfelejteni ha nem jöhetsz vele össze?

az érzelmeiddel kezdj valamit.

én barátsággá alakítottam őket és ma már úgy érzem sose fogok többet érezni iránta, de manapság a szerelmet nem barátsággá hanem gyűlöletté/közönnyé alakítom.

úgy gyorsabb, könnyebb túllépni.


de ezzel a lánnyal annó nem akartam ilyesmit, mert minek?

ez a gyűlölködős, közönyös hozzáállás idősebb korba ragadt rám:)

és hát 9évesen igazán mit is várhatunk?...

2010. okt. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Moszuke, idősebb korba? lol :D

KÉrdezőhöz:mi miatt gondolod hogy reménytelen? egyáltalán nem biztos hogy az. max ha van a lánynak barátja. miről van szó?

2010. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Velem is így volt. Első évben nem is beszélgettünk, pedig 1 utcára lakik tőlem, mindig vele mentem/jöttem. Második félévtől beszélgettünk. Harmadikban összejöttünk. :) Pedig már letettem róla. Hogyha nem egyértelműen mondta Neked, hogy nincs esélyed, ne akard annyira elfelejteni. Ha pedig egyértelmű, akkor szerintem is próbáld barátsággá formálni és nem elfelejteni. :)


( a különbség, hogy Én lány vagyok.. )

2010. okt. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez a gyűlölködős módszer nem rossz én is beleestem egy csajba aki soha nem lehet az enyém de ezzel a módszerrel egyre kevesebbszer jut eszembe
2010. okt. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

OFF: Igazságtalan az élet :(


Ez így nehéz nagyon. Drukkolok neked.

2010. okt. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát részvétem..
2010. okt. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igyál sok alkoholt nekem az segített

Józsi a csöves,72

2010. okt. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!