Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem! Elmondjam neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem! Elmondjam neki vagy felejtsem el őt?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömmel lakok közös albérletbe és eljött hozzá egyik haverja, akivel még sosem találkoztam. Eleinte utáltuk egymást,de végül felvettük egymást msn-re, mivel kicsit messze lakik, nem hittem,hogy valaha fogunk még beszélni. Először csak szűk szavakban válaszolgatott, majd azon kaptam magam egy idő után, hogy amint fellépek msn-re, rámír és órákon át beszélgettünk. Egyre jobban el tudtunk merülni a témákban és megkedveltük egymást.Meg is jegyezte, hogy milyen érdekes,ő jó emberismerő, engem mégis teljesen félreismert és pozitívan csalódott bennem. Pár hónapja lett bnője, mégis mindennap rám ír és már többször azon kaptam magam,h bókol...jól esett,ezért nem mondtam neki,h álljon le és mostanában egyre többször mondja,h annyira sajnálja,h nem ismert jobban,mikor itt volt nálunk.Én is rosszul érzem magam azóta is, mert már jó ideje nem láttuk egymást...eleinte "csak" hiányoltam, de már nincs olyan nap,h ne gondoljak rá egyfolytában...aztán bnőm feltette a kérdést,akinek meséltem állandóan a srácról,h nem szerettem bele?? Magamnak sem akartam bevallani, de rájöttem,h tényleg belé szerettem. Mikor beszélünk, minden percben az van bennem,h el akarom mondani...el kéne mondani neki...de akkor meghátrálok, mert most már nagyon jó barátok vagyunk, egyre jobban ismerjük egymást. Azt mondta rólam,h tetszik ez az "új" oldalam (okos,vicces,jófej...), amikről eddig fogalma sem volt,mert teljesen másnak hitt. Nem akarom elrontani ezt a kapcsolatot...bér sztem már azzal elrontottam,h bele szerettem...viszont van bnője és nem akarom ezzel összekutyulni a dolgokat. Már msn-re sem "akarok" felmenni mert rám ír és akk megint minden kezdődne előlről, pedig ha 1 nap nem beszélünk msn-en,megbolondulok,h mi lehet vele. Mit tegyek? Elmondjam neki vagy felejtsem el őt örökre?
2011. márc. 31. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el Neki!Aki mer,az nyer.Ha nem próbálod meg most,akkor örökre Benned marad a tüske,hogy mi lett volna,ha...Inkább hibázz,mintsem lehetőségeket szalassz el!
2011. márc. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szerintem is mond el! Én is így jártam, hogy nem mondtam el, nagyon bántam/nom. A végén az volt a legrosszabb, hogy kiderűlt, ő is szeretett. (=
2011. ápr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És akkor később nem is jöttetek már össze? :(
2011. ápr. 4. 13:08
 4/4 A kérdező kommentje:

Igaz,attól is félek,mi van ha elveszítem a barátságát (bár ha meg se próbálom,akkor nem lesz semmi),de a barátnője aggaszt...mármint,hogy van neki.Úgy szokták mondani,hogy "ha téged szeretne, akkor nem más lenne a bnője",és kicsit messze is lakik tőlem (annál jobban hiányzik),de mint sokan mások, én is csak reménykedek. :S

Am köszi a válaszokat. :)

Ha tud valaki még segíteni,annak megköszönöm. :)

2011. ápr. 4. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!