Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret még? Vagy nemis szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még? Vagy nemis szeretett? Miért ilyen?

Figyelt kérdés

anyi van hogy van egy fiu( a változatosság miatt..:D )és rengeteget beszéltünk persze nem élöbe hanem msn -en.eddig minden rendbe is lenne ha msn en nemirna ilyet:

-akrá még a fiu is lehetek..

ennek én nagyon örültem mert naon helyes és aranyos is... addig nemtalálkoztunk.utána látott a városba is és még akkor is mondta hogy milyen szép vagyok..etől már teljesen happy voltam! utána..nemtudom...szó szerint eltünt..azaz csak msn-ről.több hétig nemvolt fent(még mostis ez van).és nemtudom hogy mitörtént.mikor már 2 hétig nemvolt fent és feljött beszéltem vele és állitolag csak msn re nemjött fel...de amugy nemtiltott le meg semmi csak nemvolt msn en...és anyi lenne a kérdésem hogy:

-ha azt irta hogy "akár még a barátod is lehetek" akkor nemkéne beszélünkn egész nap??

-közbe nekem is megtetszett..és nemtudom hogy hogy kerüljek hozzá közeleb...:/ti ezt hogycsinálnátok?


2010. okt. 9. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha az MSNen ismerkedős generáció vagy, akkor olyan 13-15-nek kell lenned. Figyi. Kapcsold ki azt a rohadt MSNt. Koncentrálj a tanulásra. Ha mindenképpen pasi kell, akkor élőben próbálj ismerkedni. Hidd el, sokkal tisztább ügy.
2010. okt. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen tudom de ezt nem pasizás szempontjábol csináltam hogy felvettem msnre.amugy 14 vagyok :D
2010. okt. 10. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!