Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tapasztalatotok szerint milyen jelei vannak annak, ha egy fiú már nem szeret? (vagy soha nem is szeretett igazán? )

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
kezdetben sem olyan figyelmes veled, vagy ez folyamatosan csökken. csak te keresed egy idő után, napokat is elvan anélkül h beszélnétek. haverokkal járkál el, nem fontos a véleményed neki. sex az van de utána már nem csókol meg magától. semmit nem tesz annak érdekében h jobb legyen a kapcsolatotok ha problémáitok vannak. nem mutatott be a szüleinek. én ilyeneket tapasztaltam :) remélem tudtam segíteni
2010. márc. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azok a jelek,amiket az előző is írt,illetve gyakran rideg Veled,kerüli a társaságodat,flegma,nem érdekli a véleményed,és Nélküled is jól érzi magát.A haverok,szabadság,bulik,és minden más fontosabb számára,mint Te,elhidegül Tőled,más lányokkal flörtöl,nincs tekintettel Rád.Nagyjából ezek a jelei.Főleg,miután megvolt a szex is.
2010. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen igazuk van az előttem szólóknak. Plusz ha már szakítani is akar, de nem képes elmondani, elkezd minden apróságból vitákat szítani, nem keresi bennük a kompromisszumot, esetleg célozgat is h ez így mennyire nem megy, ha összevesztek, utána nem érdekli mi van veled, nem zavarja h tudja h te az egész éjszakát végigbőgöd miatta...
2010. márc. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólókkal. Elhidegülés, érzéketlenség, randik halogatása, nincs benne törekvés, h lásson, h találkozzatok, h együtt csináljatok vmit, h kettesben legyetek. Vagyis annak az ellentettjei, amik a szerelmes férfit jellemzik.

Aztán még az is, h elkezd csavarogni, bulizni megy nélküled, fontosabbak lesznek neki a haverok, magától nem hív fel, ha te hívod, rövidre zárja a beszélgetést. Szexet sem akar, vagy ha mégis, akkor azt is hamar lezavarja. Apróságokon kiakad, kevés időt tölt veled, becsmérel...

Ha soha nem szeretett, akkor sose voltál fontos neki, sose lepett meg semmivel, sose akart romantikázni...


De persze ezt ne vedd készpénznek, mert vannak srácok, akik alapból kicsit ridegebbek, természetüknél fogva.

24/L

2010. márc. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igazatok van:S(sajnos:S)ezeket amiket leírtatok, hát van ami ráillik:( és néha úgy érzem, hogy ő próbálja belőlem kiprovokálni, hogy hagyjam ott, mert örökké piszkálgat és amikor ezt megjegyeztem neki, akkor csak annyit mond: "ha nem tetszik, hagyj el!" hát szerintetek hogy esik ez egy lánynak? és folyamatosan megbánt, néha észre se veszi magát, tök természetes neki:(:(

21/L :(

2010. márc. 30. 19:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Szegénykém...ne szomorkodj. :) El fog jönni a herceged. :)
2010. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hagyd faképnél kár egy ilyen pasi miatt szendvedni.
2010. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem tehetsz mást,mint bedobod a törőlközőt:( sajna.Mert csak neked lesz egy idő után szenvedés:S Előtte viszont üljél le vele beszélgetni,hogy mi a problémája veled mert ha folyamatosan ok nélkűl belédköt akkor inkább hagyjad ne várd meg míg ő dob téged, utána úgyis kiderűl hogy mennyire szeretett.De te tedd meg elsőnek a lépést.
2010. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az én barátom is kiszeretett belőlem, de neki legalább volt gerince, kerek perec megmondta.

szar volt, de jobb, mintha mondjuk csalt volna, vagy csak dugni lettem volna jó.

nem veszekedtünk, én sírtam, ő integetett.

2010. jún. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!