Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap még azt mondta h nagyon szeret, ma meg már egy másik lány neve van kint msn-en. Akkor nem is szeretett?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
most mi van? mi van akkor, ha kinn van egy lány neve? én is gyakran írom ki szemüzibe valamelyik ismerősön, haverom, barátom nevét. akár fiú , akár lány.
2010. júl. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
-.- lődd le magad.
2010. júl. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. júl. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
msn kapcsolat?
2010. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
öhm 1 városban lakunk. és már rég ota járunk de hát ma láttam ki volt neki irva h " (L)ivett(L):$ " ez szoval nem tudom..:'(
2010. júl. 9. 22:45
 6/8 anonim ***** válasza:
szánalmas vagy a hülye kérdéseiddel
2010. júl. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A srác tuti be volt baszva, tudod olyankor mindenkit szeret az ember. :D Ne tördd magad ezen, kérdezd inkább őt és lépj túl rajta. Nehéz de hát mi mást tehetnél?
2010. júl. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ha régóta jártok, szerintem meg kellet volna kérdezni tőle, hogy mi is az ott kiírva?

De sztem ezt egyrészt érezned kéne, hogy megcsal nem? :S

Mármint ha kijártok, és érzed hogy szeret(pl.: Átölel, csókolgat, simogat..vagy valami-szóval SZERET téged)akkor sztem maximum azért írhatta ki h ezzel téged húzzon. :D

De ha nem érzed azt, hogy szeret téged...akkor nemhinném, hogy a kapcsolatotok boldog, hosszútávú lesz.

Magyarul: Ezt érezned kéne. (de látom, h ha éreznéd, akkor nem kételkednél, és akkor nem kérdezted volna :S)

Lehet h túl kell lépned rajta :S


17/f

2010. júl. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!