Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csináltál már olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltál már olyat, hogy elhatároztad magadban, hogy a következő csajt aki jön veled szemben az utcán, vagy meglátod a boltban, leszólítod?

Figyelt kérdés
Legyen ő ,akármilyen szép csaj ,vagy nem annyira szép , teljesen mind1, csak neked kell egy csaj, és ezt fogod csinálni. volt már ilyen veled?
2010. okt. 9. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem
2010. okt. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. okt. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
volt volt..:D:DD csk megiedtem.
2010. okt. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert ez hülyeség.
2010. okt. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az utcán leszólítgatás sztem ilyesztő.

Nem egy darab hús vagyok, hogy csak úgy odagyere licitálni minden alap nélkül.


Volt már velem ilyen, kurv.a szar érzés...

2010. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

13:34


Ilyen felfogással nem csoda, hogy szar érzés volt.

2010. okt. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért, te nem ilyednél meg ha egy nálad szemmel láthatólag fizikailag sokkal erősebb személy tök ismeretlenül odajönne és kikezdene veled?
2010. okt. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Igen volt csak én voltam a kezdeményező,szóval szembe jött velem egy tök cuki pasi és megálitottam és lesmároltam...tök jó volt...utánna dumáltunk egy kicsit és összejöttünk...5 hónapig jártunk...ez az egyik legszebb szakasza volt az áletemnek, bár még sok minden vár rám hisz csak 16 vagyok, de merek belevágni az idegenbe és szeretnék minden durva dolgot kipróbálni...mindig minden hülyeségben benne vagyok és élvezem az életet...szóval mindenkinek ajánlom az őrültségeket és éljetek a mának mert ki tudja mi vár holnap
2010. okt. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14:00 Te vagy egy provokátor vagy, vagy egy büdös kurv@.
2010. okt. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne qva csak fiatal.És részben igaza van most fital még megteheti:)Amugy ez tipikus film jelenet aki elöször szembe jön az megcsókoom,elveszem feleségül stb.És általában ilynkor mi történik?Jön az elsö és bün ronda v, öreg:DIlyenkor változik a történet és kiegyezünk abban h jó a második:)Amugy én is voltam igy oda mentem egy sráchoz 16 évesen szónélkül megcsókoltam és ennyi.Buli volt.De amugy a történet vége 6 év mulva ö lett a férjem:)
2010. okt. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!